Ukmergės ligoninės medikai džiaugiasi savo mažomis pergalėmis – pasveiko net trys COVID-19 infekcija sirgę pacientai.
2020-05-13

Iš specialaus, „covidiniu“ vadinamo skyriaus jie išlydėti su plojimais ir džiaugsmo šūksniais, trūko tik gyvai orkestro atliekamo maršo...

Ilgiausiai – kone 7 savaites (nuo kovo 21 dienos) su koronavirusu besigalinėjusi 89 metų ukmergiškė vakar buvo perkelta į Vidaus ligų skyrių, kur toliau sveiks nuo kitų ligų. Vakar į namus pats, savo kojomis, išėjo ir 59 metų Ukmergėje gyvenantis vyras. Kovo 28-ąją, patvirtintus COVID-19 diagnozę, jis iš Ukmergės ligoninės iš Santaros klinikų infekcinę ligoninę buvo išgabentas itin sunkios būklės. Iš ten atgal į Ukmergę buvo pervežtas gegužės 5- ąją.

Šiandien į namus Širvintose iškeliavo ir 79 metų amžiaus moteris, kuri Ukmergėje nuo koronaviruso buvo gydoma nuo balandžio 27 dienos. Čia ji buvo pervežta iš Santaros klinikų infekcinės ligoninės, kurioje dėl COVID-19 infekcijos gydėsi nuo balandžio 5-osios.

Džiaugiamės kartu su mūsų medikais įveiktais iššūkiais. Sveikiname šią klastingą infekciją įveikusius su pasveikimu ir linkime stiprios sveikatos, žvalumo ir gerovės.

Vaizdo įrašas https://www.facebook.com/Ukmergesrajonosavivaldybe/videos/2530114393985038/

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra