Ukmergės rajone atidaryta nauja gyvūnų prieglauda
2020-08-07

Ukmergės miesto pašonėje, Vidiškių seniūnijos Skabeikių kaime atidaryta nauja VšĮ „Akeso gyvūnų prieglauda“. Beglobiams keturkojams pastatytas naujas modernus 300 kv. m. ploto pastatas, aptverta beveik 1000 kv. m. ploto teritorija su voljerais.

Planuojama, kad naujojoje prieglaudoje pastogė galės būti suteikta beveik 200 gyvūnų, likusių be šeimininkų. Kol beglobiai gyvūnai laikinai glausis prieglaudoje, jiems aktyviai bus ieškoma naujų ir mylinčių namų.

Prieglaudos darbuotojai taip pat bus atsakingi ir už rajono bešeimininkių ir bepriežiūrių naminių gyvūnų gaudymo, karantinavimo, laikinosios globos, eutanazijos darbus, kačių sterilizavimą. Su savivaldybe pasirašyta šių paslaugų teikimo sutartis 11 mėnesių.

Tikime, kad ir ukmergiškiai aktyviai prisidės kuriant geresnes sąlygas rajono gyvūnams, ypač tiems, kuriems, deja, nenusišypsojo sėkmė pakliūti pas rūpestingus šeimininkus. Apsisprendus įsigyti augintinį, pirmiausia raginame kaskart apsvarstyti galimybę priimti į namus beglobį ir atsakingai jį auginti, uoliai rūpintis bei džiaugtis bičiulyste su nauju šeimos nariu.

Apie gyvūnus, kuriems ieškoma naujų šeimininkų, skelbiama socialinio tinklo Facebook „Akeso Gyvūnų Prieglauda“ paskyroje, baigiama kurti internetinė svetainė.

Informacijos galima teirautis it apie beglobį gyvūną pranešti tel. 8-676 30210

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra