Ukmergės rajono savivaldybės administracija telkia savanorių komandą
2020-03-24

Atsižvelgdama į susiklosčiusią situaciją visoje Lietuvoje dėl koronavirusinės infekcijos (COVID-19) pandemijos, Ukmergės rajono savivaldybės administracija telkia savanorių komandą, galinčią padėti senjorams, neįgaliesiems ar tėvams, vieniems auginantiems mažamečius vaikus ir negalintiems pasirūpinti maistu, vaistais ar kitomis būtiniausiomis priemonėmis.

Savanoriais registruotis gali pilnamečiai asmenys: studentai, Šaulių sąjungos nariai, valstybės ir savivaldybės įstaigų karantino metu nedirbantys specialistai, policijos rėmėjai, policininkai ir ugniagesiai poilsio tarp budėjimų metu bei kiti pilietiški ir geranoriški rajono gyventojai.

Norintys tapti savanoriais, turėtų kreiptis į Ukmergės rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorę Sandrą Mackevičienę, el. p. sandra.mackeviciene@ukmerge.lt, tel.: 8 611 46787. 

Asmenys, kuriems reikalinga tokia pagalba, turėtų kreiptis į Ukmergės rajono savivaldybės administracijos tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorę Editą Balžekienę, el. p. edita.balzekiene@ukmerge.lt, tel.: 8 656 53112.

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra