Valstybės pagalba švelnėjant karantinui: viskas, ką reikia žinoti apie subsidijas
2020-05-20

Karantino metu prastovas darbuotojams paskelbusioms įmonėms valstybė moka subsidijas, padengiančias dalį darbuotojų darbo užmokesčio, kuris per prastovą negali būti mažesnis nei minimalioji mėnesio alga už visą įprastą darbo laiką. Švelnėjant karantinui ir darbuotojams sugrįžtant į darbus, valstybės parama darbdaviams ir darbuotojams nedings bei bus galima dar 6 mėnesius.

„Šios subsidijos aktualiausios darbdaviams, kurie per karantiną buvo užšaldę veiklą, bet po truputį grįžta prie darbų. Net ir švelnėjant karantino reikalavimams, padėtis kurį laiką nebus lengva, gamyba, paslaugos ir kitos ekonomikos sritys atsities tik palaipsniui. Valstybės pagalba yra skirta padėti darbdaviams pereiti šį nestabilų laikotarpį ir išlaikyti darbuotojus darbo rinkoje“, – teigia socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis.

Visą straipsnį skaitykite https://socmin.lrv.lt/lt/naujienos/valstybes-pagalba-svelnejant-karantinui-viskas-ka-reikia-zinoti-apie-subsidijas?fbclid=IwAR0DJU4ZVKao9zUQD3kPRiDw4jskjbNixgEAs1QOLx8Lg5VzSz4fe3KJGz4

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra