Vietinės rinkliavos už atliekų surinkimą ir tvarkymą mokėtojams
2019-10-28

Savivaldybės administracija primena, kad lapkričio 15 d. baigiasi vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą duomenų deklaravimo terminas.

Kviečiame visus mokėtojus, kuriems reikia patikslinti duomenis dėl turto savininko pasikeitimo, turto nuomos ar panaudos, dėl asmenų, dirbančių ar studijuojančių kitose Lietuvos Respublikos savivaldybėse, pateikti duomenų deklaravimo formą RD-1 kartu su informaciją pagrindžiančiais dokumentais.

Juridiniai asmenys formą RD-1 kartu su pagrindžiančiais dokumentais pateikia elektroniniu paštu: vietinerinkliava@ukmerge.lt. Juridiniai asmenys gali kreiptis tel. (8 340) 60315.

Fiziniai asmenys formą RD-1 kartu su pagrindžiančiais dokumentais pateikia gyvenamosios vietos seniūnijai arba seniūnijai, kurios teritorijoje yra mokėtojo turto objektai.

Primename vietinės rinkliavos savitarnos svetainės adresą:https://savitarna.ukmerge.lt.

Prisijungę mokesčių mokėtojai informuojami apie išrašytus mokesčių ir rinkliavų mokėjimo pranešimus, sumokėtus mokesčius. Čia galima sumokėti valstybinės žemės nuomos mokestį ir vietinę rinkliavą už komunalines atliekas internetu, deklaruoti pasikeitusius duomenis.

Jungiantis prie svetainės, reikalingas Jūsų paslaugos patvirtinimo kodas. Šį kodą rasite savo vietinės rinkliavos mokėjimo pranešime virš brūkšninio kodo (mokėjimo pranešimai gyventojams buvo išsiųsti 2019-02-13, įmonėms - 2019-02-15).

Dėl problemų jungiantis prie savitarnos svetainės galima kreiptis į Darių Paškevičių tel.: (8 340) 60319 arba el. paštu: darius.paskevicius@ukmerge.lt.

Daugiau informacijos rasite Ukmergės rajono savivaldybės administracijos tinklapyje adresu: /go.php/lit/Vietine-rinkliava-uz-atlieku-tvarkyma.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra