Karantino metu netekusieji darbo gali kreiptis dėl paramos
2020-06-04

Ukmergės rajono savivaldybės taryba papildė Vienkartinių, tikslinių, sąlyginių ir periodinių pašalpų skyrimo ir mokėjimo Ukmergės rajono savivaldybėje tvarkos aprašą. 

 

Juo remiantis, Ukmergės rajono gyventojai visuotinio karantino metu gali kreiptis dėl paramos, kai vidutinės bendrai gyvenančių asmenų ar vieno gyvenančio asmens kreipimosi mėnesio pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį neviršija 1,5 valstybės remiamų pajamų (VRP) dydžio (187,5 Eur). Periodinė pašalpa – 6 bazinių socialinių išmokų (BSI) dydžio (234 Eur).

Primename, jog bendrai gyvenantys asmenys arba vienas iš bendrai gyvenančių asmenų, arba vienas gyvenantis asmuo turi teisę į periodinę pašalpą, jei:

- karantino metu yra netekę darbo ir kreipimosi dėl periodinės pašalpos metu yra užsiregistravę Užimtumo tarnyboje. Periodinė pašalpa mokama nuo darbo netekimo mėnesio kas mėnesį besikreipiančiam asmeniui, bet ne ilgiau kaip iki karantino pabaigos;

- iki karantino paskelbimo vykdė savarankišką veiklą, kuri buvo įregistruota trumpesnį kaip 3 mėnesių laikotarpį iki karantino paskelbimo ir nebuvo išregistruota iki karantino pradžios. Periodinė pašalpa besikreipiančiam asmeniui mokama karantino metu kas mėnesį, bet ne ilgiau kaip iki karantino pabaigos.

 

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus informacija

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra