Netradicinio sporto čempionatas
2019-10-02

Rugsėjo 28 d. Ukmergės r. III Antakalnio kaime vyko netradicinio sporto čempionatas. Tai jau aštuntas sporto čempionatas, kurį organizuoja Ukmergės r. III Antakalnio kaimo bendruomenė, kuriai vadovauja Virginija Sakalienė. Susirinkę renginio dalyviai iškėlė naujutėlaitę bendruomenės vėliavą, sugiedojo A. Padriezo sukurtą bendruomenės himną.

III Antakalnio seniūnaitės Irenos Ožiūnaitės dėka įrengtas kliūčių ruožas, kurio sudėtingumas ir įvairovė nustebino ne vieną dalyvį. Visi norintys jėgas išbandė kliūčių ruože: rideno padangas, lipo per kliūtis, šliaužė, šokinėjo, lipo virve į aukštį... Buvo surengtos šluotų futbolo, strėlyčių mėtymo į taikinį, bėgimo su karučiais vežant malkas varžybos. Labai populiarios buvo keptuvės mėtymo varžybos. Rungčių nugalėtojai buvo apdovanoti įvairiausiais prizais.

Bendruomenės pareigūnai su jaunaisiais policijos pagalbininkais pasakojo apie saugią bendruomenę, supažindino su saugaus eismo taisyklėmis.

Renginio dalyviai po rungčių vaišinosi nuostabia koše, kuri buvo verdama ant laužo. Skanumėlis!

Pivonijos seniūnijos seniūnė Violeta Kvirienė džiaugiasi, kad šventė jau tapo tradicine, kad aktyvūs, išradingi bendruomenės nariai sugalvoja naujovių, kad puikiai organizuoto renginio nesugadino net rudeninis lietus! Seniūnė dėkoja renginio organizatoriams ir dalyviams už puikią šventę.

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra