Apklausos rezultatai: Ukmergėje reikalinga viešųjų paslaugų stotelė
2020-02-03

Klausėme Jūsų, ar išbandėte Ukmergėje visą mėnesį, nuo praėjusių metų lapkričio 11-oios iki gruodžio 11 dienos, Vienuolyno gatvėje stovėjusią SUNECO viešųjų paslaugų stotelę? Dėkojame už aktyvų dalyvavimą apklausoje – atsakymų sulaukėme net iš 125 respondentų. Ačiū Jums už skirtą laiką!

Taigi, iš 125 atsakiusiųjų 52 proc. pasisakė „taip“, 48 proc. – „ne“.

Į klausimą, ar patiko šis multifunkcionalus įrenginys, savo nuomonę išreiškė 100 respondentų. Iš jų 74 proc. šį įrenginį įvertino teigiamai, o 26 proc. – neigiamai.

Atsakiusieji teigė, jog dažniausiai naudojosi internetu, Wi-Fi ryšiu, elektros lizdu, mobilių prietaisų įkrovimo paslauga, oro kompresoriumi ir kt.

Iš 119 respondentų 70,6 proc. atsakė „taip“, o 29,4 proc. – „ne“, paklausti, ar reikia Ukmergei tokios stotelės. Taip pat klausėme Jūsų, kurioje vietoje, Jūsų manymu, „SUNECO“ reikėtų pastatyti ilgesniam laikui? Iš 64 atsakiusiųjų dažniausiai minėjo tą pačią vietą – Vienuolyno g., kur stotelė ir buvo eksponuojama visą mėnesį, taip pat nemažai siūlė įrenginį pastatyti kur nors centre, prie „Vilkmergės“ restorano ar „Big Stone“ viešbučio, Pilies parke, senamiestyje, prie piliakalnio, paupyje prie pėsčiųjų ir dviračių tako, Vilniaus gatvėje prie „Vilkmergės“ paminklo, prie Ukmergės kultūros centro.

„Be galo smagu, kad teigiamai vertinate viešosioms erdvėms skirtas naujoves. Neįtikėtinai malonu sulaukti tiek daug palankių atsakymų. Tai reiškia, jog nestovime vietoje. Priimdami galutinį sprendimą, stengsimės atsižvelgti į Jūsų visų išsakytas nuomones bei pasiūlymus“, - sakė Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas.

 

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra