Posėdžiavo rajono savivaldybės taryba
2020-01-31

Sausio 30 dieną posėdžiavo Ukmergės rajono savivaldybė taryba. 13-ajame šios kadencijos ir pirmajame šių metų posėdyje, į kurį susirinko visi 25 į Tarybą išrinkti politikai, virė aistros ir „kryžiavosi ietys“. Diskusijos užvirė jau tvirtinant posėdžio darbotvarkę.

 

Arūnas Dudėnas siūlė išbraukti du papildomus klausimus: „Dėl maksimalaus bendrojo naudojimo objektų administravimo mokesčio tarifo apskaičiavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ ir „Dėl UAB „Ukmergės butų ūkis“ teikiamų paslaugų kainų patvirtinimo“, motyvuodamas tuo, kad jie nebuvo normaliai apsvarstyti Socialinių reikalų komitete, o valdančiosios koalicijos vardu kalbėjęs Romas Pivoras pasiūlė iš darbotvarkės išbraukti, atidėti klausimą „Dėl UAB „Ukmergės šiluma“ investicijų derinimo“ esą per daug skubama, reikia labiau išanalizuoti, netgi siūlė tam pasitelkti ekspertus.

Po mero Rolando Janicko paaiškinimų ir bendrovės „Ukmergės šiluma“ direktoriaus Vydo Paknio pasisakymo apie situacijos rimtumą įmonėje, prireikė paskelbti 5 minučių pertrauką. Po jos R. Pivoras savo pasiūlymą atsiėmė, Valdas Kersnauskas ragino racionaliau, atsakingiau žiūrėti į priimamus sprendimus - neparalyžiuoti finansinius metus pradedančių įmonių, kurių steigėja yra savivaldybė, veiklos. O už A. Dudėno pateiktą pasiūlymą teko balsuoti. Dauguma Tarybos narių tam nepritarė.

Taigi, posėdyje pavyko apsvarstyti visus daugiau nei 30 į darbotvarkę įtrauktų klausimų. Daugiausiai diskusijų iš jų sukėlė keli: jau minėti „Dėl maksimalaus bendrojo naudojimo objektų administravimo mokesčio tarifo apskaičiavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ ir „Dėl UAB „Ukmergės butų ūkis“ teikiamų paslaugų kainų patvirtinimo“, taip pat pateiktos informacijos „Dėl Ukmergės rajono smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo fondo lėšų panaudojimo“, „Dėl Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centro likvidavimo“ ir „Dėl Ukmergės miesto Kęstučio aikštės, Draugystės skvero ir Pilies parko su prieigomis rekonstravimo projekto vykdymo“.

Savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas Tarybai pristatė svarbiausią šių metų finansinis dokumentą - Ukmergės rajono savivaldybės 2020 metų biudžeto projektą.

Posėdyje Savivaldybės vadovai kaip visada tradiciškai pasveikino neseniai gimtadienius atšventusius Tarybos narius Algirdą Kopūstą ir Valdą Mikalajūną.

 

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra