Ne dažnai sulaukiame tokių nuoširdžių padėkų
2020-05-14

Ukmergėje gyvenanti jauna mama Vaidotė šiandien atsiuntė štai tokį laišką ir nuotrauką:

"Norime padėkoti...

Sausio mėnesį gimus dukrelei Saulutei, kaip ir visi naujieji rajono piliečiai, iš Ukmergės rajono savivaldybės sulaukėme gausybės dovanų. Didžiulėje ryškiaspalvėje žaislų dėžėje – viskas, ko reikia kūdikiui nuo pat gimimo ir pirmaisiais jo gyvenimo mėnesiais bei vėliau.

Jau iš pat pradžių labai pravertė šioje dovanų skrynioje atrasti būtiniausi kasdienei kūdikėlio priežiūrai skirti reikmenys, o netrukus ėmėme sėkmingai naudotis ir visais kitais čia buvusiais vaikiškais turtais. Džiaugiamės šiltu pledu, žaismingais patalėliais, dukrai jau tinkančiais dailiais drabužėliais, žaisliukais, kitomis mielomis staigmenomis. Dar mėnuo, kitas, ir mūsų mažoji jau pati džiaugsis jai dovanotais indeliais pirmiesiems pusrytėliams ir kitais gražiais daiktais. Ramu ir močiutėms – anūkėlei ūgtelėjus nereikės ieškoti puodelio, dubenėlio ar šaukšto... Tėveliai viską surado tarp dovanų.

Ypač nudžiugino knyga, kurioje – ne tik labai reikalingos ir naudingos žinios apie kūdikio auginimą, jo priežiūrą, bet ir lopšinės, eilėraščiai, žaidimai, idėjos, kaip lavinti mažąjį žmogutį, jam tinkamos mitybos receptai.

Norime nuoširdžiai padėkoti savivaldybės atstovams, darbuotojams, kurių rūpesčiu šitaip gražiai nustebinami ir pradžiuginami rajono tėveliai gimus vaikeliui. Ačiū Socialinės paramos skyriui, atsakingam už tai, kad rūpestingai surinktame kūdikio kraitelyje – tokios žaismingos, spalvingos, širdį sušildančios ir mažyliui labai reikalingos dovanos.

Dėkojame ir linkime geros nuotaikos, gražių dienų bei žaismingumo jūsų pačių kasdienybėje!"

Linkėjimai Vaidotei ir jos Saulutei! Džiaugiamės, kad patiko dovana ir laukiame... dar kartą sugrįžtat atsiimti kitos dovanos.

Būkite sveikos ir laimingos!

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra