VERSLO IR GYVENTOJŲ PARAMA

 

Norite skirti paramą Ukmergės medikams?

Paramos sąskaita Luminor banke: LT694010042900560652


 

 

DĖKOJAME VISIEMS GERADARIAMS!

 

Jeigu jūs kaip nors prisidėjote, arba žinote kas ištiesė pagalbos ranką medikams, tačiau nerandate savęs arba organizacijos šiame sąraše, taip pat jei pateikta informacija yra netiksli, prašome informuoti Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyriausiąją specialistę Daivą Zimblienę telefonu 8656 53121 arba elektroniniu paštu daiva.zimbliene@ukmerge.lt.

 

 

 

Prieš keletą savaičių Ukmergės rajono savivaldybės išplatintas raginimas paremti su COVID-19 virusu kovojančius ir sunkiai dirbančius rajono medikus neliko nepastebėtas. Į nurodytą sąskaitą banke nuo kovo 23-ios iki balandžio 21 dienos jau pervesta 25 400 eurų.

Už šias lėšas ukmergiškiams medicinos darbuotojams bus nupirkta įvairių asmens apsaugos priemonių ar kitos darbui reikalingos įrangos.

Nuoširdžiai dėkojame Ukmergės įmonėms ir gyventojams už šią piniginę paramą! Šiuo ypač sunkiu metu ji medicinos darbuotojams be galo svarbi ir reikalinga.

Didelį AČIŪ sakome Arnoldui Vilčinskui, Gemai Pastuškovienei, Kęstučiui Zinkevičiui, Audronei Augustėnienei, Jurgitai Petronienei, Auksuolei Čepaitienei, Ritai Maculevičienei, Aleksandrui Pozniakovui, Margaritai Maliarenko, Sigitai Frišmantaitei-Lapkienei, Aušrinei Stočkutei, Nerijui Jackūnui, Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvui, UAB „Transresta“, UAB „Antara“ ir UAB „PhosAgro Baltic“.


*******Ukmergės Garbės pilietis, ambasadorius Vygaudas Ušackas

Ukmergės medikams atvežė „Avia Solutions Group“ ir jų partnerių iš Kinijos – įmonės „Yutong“ dovaną – 800 vnt. medicininių veido apsaugos kaukių.

Dovaną priėmusi Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) vyriausioji gydytoja Gitana Čepienė pažadėjo gautomis kaukėmis pasidalinti su Ukmergės ligoninės darbuotojais.

„Nuoširdžiai dėkoju visiems Ukmergės PSPC ir ligoninės gydytojams, slaugytojams už jų drąsą, pasišventimą ir profesionalumą COVID-19 viruso pandemijos akivaizdoje. Mus, 68-iose pasaulio valstybėse dirbančius „Avia Solutions Group“ darbuotojus, tai labai įkvepia.

Mes visi įsitikinome ir supratome, kokį kritinį ir nepakeičiamą vaidmenį atlieka sveikatos apsaugos darbuotojai. Ačiū visiems jiems - mūsų didvyriams!“, - sakė V. Ušackas.Viktoras Uspaskichas

Į Ukmergę atkeliavo Darbo partijos įkūrėjo, europarlamentaro Viktoro Uspaskicho iniciatyva ir asmeninėmis lėšomis nupirkti 500 vnt. respiratorių ukmergiškiams medikams.

Šią dovaną Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) vyr. gydytojai Gitanai Čepienei perdavė Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas.

V. Uspaskichas jau antrą kartą paremia ukmergiškius. Kovo mėnesį jis padovanojo ir 250 vnt. testų koronavirusinei infekcijai nustatyti.Privati veterinarijos klinika Ukmergėje UAB "Akeso LT"

prisidėjo prie paramos miestui kovoje su COVID-19 ir padovanoti 100 vnt. sertifikuotų greitųjų testų.

Dovana perduota Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centrui.
Ukmergės miesto bendruomenės pirmininkas Julius Kazėnas šiandien perdavė ukmergiškiams medikams dalį iš Kinijos ambasados Lietuvoje gautų dovanų.

Dėžės su 1000 vienkartinių medicininių kaukių ir 50 apsauginių akinių buvo įteikto Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro vyr. gydytojai Gitanai Čepienei."MiMi kava ir kokteiliai"

Ukmergėje, Vytauto g. 12, įsikūrusi kavinė-arbatinė-ledainė "MiMi kava ir kokteiliai" viena iš pirmųjų parėmė Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) medikus ir padovanojo 17 litrų dezinfekavimo priemonių.
Ukmergės kultūros centras

Ukmergės kultūros centro (KC) darbuotojai karantino metu be darbo nesėdi. Paruošę iškarpas, jie pasiuvo pirmuosius chalatus ir kombinezonus Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro medikams.

Pirmieji 8 kombinezonai bei 15 chalatų šiandien pristatyti medikams. Gavęs teigiamą jų įvertinimą Ukmergės KC kolektyvas pasirengęs pagaminti ir didesnį šios trūkstamos medikams aprangos kiekį.

 

 


Įmonė "Magency"


Mariaus Kernagio individuali įmonė "Magency" padovanojo 13 WEB kamerų Ukmergės Jono Basanavičiaus ir Antano Smetonos gimnazijų mokiniams.

 

 

Parduotuvė „Ūkininkų pastogė“ 

Ukmergės medikai dėvimų apsauginių veido kaukių kolekciją galės papildyti ir išskirtinėmis – trispalvėmis veido kaukėmis.

Jas ir įvairių gardumynų nuo visų Ukmergės rajono žemdirbių medikams padovanojo Ukmergėje, Vienuolyno gatvėje, esančios išskirtinių prekių parduotuvės „Ūkininkų pastogė“ savininkė Karolina Valaišienė.

"AČIŪ medikams taria Ukmergės rajono žemdirbiai. O mes sakome AČIŪ visiems, kas savo užsakymais palaikote mus pačius - smulkų ir trapų verslą", - sakė K. Valaišienė. 

Ukmergės rajono žemdirbiai


dėkoja mūsų medikams už sunkų bei atsakingą darbą ir prisideda prie jų gerovės.

Šiandien, balandžio 10 d. į Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centrą buvo atvežtos ūkininkų gardžios dovanos ir linkėjimais likti sveikiems per šv. Velykas ir visada!

 

 

 

Kanapių ūkis "Kanapūkis"


Padovanojo Všį Ukmergės ligoninės, Greitosios medicinos pagalbos kolektyvui kanapių sėklų batonėlių, kad po tokio šoko Ukmergėje būtų žymiai lengviau, greičiau atsigauti.
Picerijos „Fokus pica“ padalinys Ukmergėje


I.Jarmolenkos individualios įmonės "Sakrana" picerijos „Fokus pica“ padalinys Ukmergėje (Gedimino g. 31) nuo kovo 31 dienos iki karantino pabaigos kiekvieną antradienį paruošia po karštą patiekalą pietums 10-čiai Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) Greitosios medicinos pagalbos medikų.

O visą šią savaitę picerijos darbuotojai dar ėmėsi maitinti ir mobiliajame patikros punkte kasdien budinčius 3 Lietuvos šaulių sąjungos Karaliaus Mindaugo 10-osios rinktinės Ukmergės Vyčio 1002-osios šaulių kuopos narius. ).

„Prisidedame prie iniciatyvos paremti medikus. Džiaugiamės, galėdami prisidėti prie pagalbos tiems, kurios dabar labiausiai reikia. Šiandien padedame jiems, kad jie galėtų rytoj padėti mums“,- sakė Kristina Rinkevičienė, picerijos „Fokus pica“ Ukmergės padalinio vadovė.


 


Ukmergės V. Šlaito viešoji biblioteka, UAB „Systemair“ ir MB „Gravis.lt“


Ukmergės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos darbuotojos šiandien savivaldybės atstovams perdavė 52 vnt. apsauginių veido skydelių, kuriuos pagamino kartu su UAB „Systemair“ ir mažąja bendrija „Gravis.lt“. Iš skaidraus plastiko lazeriu išpjauti skydeliai bus padalinti rajono medikams bei kitų tarnybų darbuotojams.

Skydelių pilnoje dėžėje laukė ir staigmena – arbatos rinkinys ir trumpas, bet jautrus bibliotekininkų kreipimasis į medikus.
Ukmergės Rotary klubas


Remia pasiaukojančiai dirbančius Ukmergės ligoninės medikus.

  • Gydytojui, kuris vienas kelias pastarąsias paras dirbo Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje, išnuomotas kaimo turizmo sodybos namas saviizoliacijai. Už nuomą ir maitinimą apmokės klubas.
  • Ligoninės darbuotojų nuotaikai pakelti į ligoninę pristatyta sulčių, vaisių, sumuštinių, kavos ir kt.
  • Nupirkta ir padovanota 200 vnt. vienkartinių veido kaukių.

******

Medikams padovanojo 300 vnt. respiratorių.

Dovana įteikta Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro vyriausiajai gydytojai, Ukmergės rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų Operacijų centro vadovei Gitanai Čepienei.


****


Šiuo neramiu laikotarpiu ypatingai sunku gauti medicininių apsaugos priemonių, kurios dabar yra gyvybiškai būtinos mūsų medikams. Sunku, bet tik ne Ukmergės Rotary klubo nariams.

Ukmergės ligoninę praėjusį penktadienį pasiekė 1000 vnt. vienkartinių chalatų, 300 vnt. vienkartinių kombinezonų, 20 vnt. daugkartinių (skalbiamų) apsauginių kombinezonų.

„Ačiū šių apsaugos priemonių gamintojams iš Jonavos, Klaipėdos ir Kauno. Nors visur ir viskas yra rezervuota kelioms savaitėms į priekį, bet, pasakius, kad prašymas iš Ukmergės - viskas pasikeičia ir... apsaugos priemonės jau Ukmergės ligoninėje.

Klubo broliai Ukmergės ligoninei kiek anksčiau skyrė 5000 vnt. vienkartinių pirštinių ir 50 vnt. apsauginių veido kaukių. Privalome padėti įtemptoje situacijoje atsidūrusiems mūsų medikams“, - sakė Ukmergės Rotary klubo prezidentas Adolfas Girdžiūna.

Prieš kelias dienas Ukmergės rotariečiai 1000 vnt. vienkartinių pirštinių, 75 vnt. apsaugines kaukes ir 15 litrų dezinfekcinio skysčio skyrė Ukmergės krašto neįgaliųjų sąjungai, Ukmergės rajono neįgaliųjų draugijai ir Širvintų socialinio paslaugų centrui.

23-ius veiklos metus skaičiuojantis Ukmergės Rotary klubas vienija 36 narius.
UAB „Ukmergės vaistinė“


UAB „Ukmergės vaistinė“ (Klaipėdos g. 7) – viena iš ne daugelio prekybos vietų Ukmergėje, kur, paskelbus karantiną, buvo galima įsigyti reikalingų apsaugos priemonių (vienkartinių veido kaukių, pirštinių, dezinfekcinio skysčio ir kt.).

13-us veiklos metus skaičiuojanti „Ukmergės vaistinė“ šiomis šiuo metu itin paklausiomis prekėmis ne tik prekiavo, bet ir dalinosi. Su tais, kurie neišgali nusipirkti, su tais, kuriems jos gyvybiškai būtinos ir kurių jie nuolat pritrūksta.

Ši vaistinė Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centrui (NSPC) dovanojo jau kelias dėžes (po 50 vnt. pakuočių) dezinfekcinio skysčio ir vienkartinių pirštinių. Šias apsaugos priemones NSPC darbuotojai išdalino lankomoms šeimoms ir asmenims, kurių jų patys, deja, neturi galimybės įsigyti.

„Joks čia ne gerumas. Čia – normali reakcija į mus ištikusią bėdą. Didelę bėdą. Ieškojome, gavome, vežėme, dalinome. Norime, kad kuo mažiau ukmergiškių paliestų tas virusas, kad kuo mažiau jų sirgtų. Tad rūpinamės, kad jie visi turėtų maksimalią apsaugą. Juk esame vienos bendruomenės nariai. Privalome suremti pečius ir vieni kitiems padėti. O kaip kitaip?“- sakė bendrovės „Ukmergės vaistinė“ direktorė Irena Rastauskienė.

Pasak jos, kiek ir ko išdalino, jokios apskaitos nevedė. Tiesiog nebuvo kada. Kas prašė, tas gavo. Tarp jų ir kaimuose veikiančios ambulatorijos, Greitosios medicinos pagalbos darbuotojai, pavieniai asmenys. Kai kurioms įstaigoms, tarp jų ir Ukmergės ligoninei, deficitiniu tapęs dezinfekcinis skystis dideliais kiekiais parduotas be jokio antkainio.

"Tokių kaip aš Ukmergėje yra daug. Tikrai žmonės susitelkę ir vieni kitiems padeda", - teigė I. Rastauskienė.

 

 

 

 VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“ ir partneriai

 

Šiandien net 12 Ukmergės rajono bendrojo ugdymo mokyklų pasieks 212 planšetinių kompiuterių, kurie kitos savaitės pradžioje nuotolinio mokymosi laikotarpiui bus išdalinti tokių įrenginių labiausiai stokojantiems priešmokyklinukams ir pradinukams.

Kompiuterius Ukmergės vaikams skyrė projekto (dovanojimo platformos) „Mokykla namuose“ iniciatoriai – didžiausia nevyriausybinė verslo ir ekonominio švietimo organizacija Lietuvoje VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“ (LJA) kartu su partneriais „Telia“ „Treatwell“, „TeleSoftas“, „Tesonet“, „Inventi“, UAB „Bayer“, „SEB“ bankas, Europos socialinio fondo agentūra, „Metasite Business Solutions“, „Shopify“, „CG Trader“ ir kt.

Įkurtą platformą galima rasti internetiniame puslapyje https://www.mokyklanamuose.lt, kur kompiuterius gali pasisiūlyti padovanoti verslininkai, privatūs asmenys.

Ukmergę pasiekė bendrovės „Telia“ projektui „Mokykla namuose“ padovanoti nauji planšetiniai kompiuterių bei SIM korteles su 50 GB mobiliųjų duomenų mėnesiui.

Kompiuteriai mokykloms paskirstyti pagal jų teiktas paraiškas. Sąrašas pridedamas.

 

 

 

Bendrovė „Teksasas” („Poppri Fashion Auctions”) 


Viena pirmųjų ištiesė pagalbos ranką COVID-19 virusinės infekcijos paliestai Ukmergei.

Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro Greitosios medicinos pagalbos skyriaus ir Ukmergės ligoninės darbuotojams, Ukmergės policijos pareigūnams įmonė dovanojo daugiau nei 700 vnt. sertifikuotų respiratorių, 1400 porų pirštinių, 700 kombinezonų.

„Šiuo metu itin svarbu užtikrinti tinkamą apsaugą visiems, stojantiems į akistatą su COVID-19 virusine infekcija. Visų pirma, tai mūsų medikai, policijos pareigūnai. Šiuo metu įvairioms įstaigoms, o taip pat ir eiliniams Lietuvos žmonėms trūksta apsaugos priemonių. Dėl šių priežasčių ėmėmės asmeninės iniciatyvos ieškoti ir tiekti šias priemones jų stokojantiems.

Turime kompetencijas, kurių dėka galėjome nupirkti kokybiškas apsaugines priemones ir suorganizuoti jų savalaikį pristatymą tiems, kam to reikia labiausiai. Kviečiu aukoti ne pinigus, o skirti savo laiką ir pastangas randant, užsakant, pristatant būtinas apsaugos priemones“, – sakė įmonės vadovas Rolandas Tarnauskas.

Ukmergėje, Gruodžio 17-osios g. 14 įsikūrusi UAB „Teksasas“ darbo vietose esančius savo darbuotojus taip pat yra aprūpinusi sertifikuotais respiratoriais, pirštinėmis, dezinfekciniu skysčiu. Pasak įmonės vadovo, vertindama poreikį, papildomą kiekį apsaugos priemonių įmonė skiria ir artimiausiems darbuotojų šeimos nariams.

„Mūsų įmonė ir toliau sieks, kad apsaugos priemonės būtų prieinamos kuo didesnei daliai žmonių bei kviečia ir kitų miestų socialiai atsakingus verslus prisijungti prie šios iniciatyvos“, - teigė R. Tarnauskas.

UAB „Teksasas", kurioje šiuo metu dirba beveik 100 darbuotojų, veiklą Ukmergėje vykdo nuo 2012 metų ir savo klientams siūlo autentišką žymiausių prekės ženklų produkciją bei išskirtinį aptarnavimo standartą. Kiekvieną dieną įmonės prekės pasiekia pirkėjus daugiau nei 100-e pasaulio šalių.

 

 

 

 

UAB „Storė“

 

Ukmergiškis, bendrovės „Storė“ vadovas Henrikas Ivanauskas, sužinojęs, jog Ukmergėje įrengtame mobiliame patikros dėl koronaviruso punkte dirbantys žmonės šąla, nieko nelaukęs trečiadienį atvežė ir pastatė jiems du elektrinius šildytuvus.

„Tame punkte žmonės dirba išties pasiaukojančiai - savo postų nepalieka nepertraukiamai 4 valandas. O tai reiškia, kad žmogus per tą laiką negali nei į tualetą nueiti, nei pavalgyti ar atsigerti, nei atsikvėpti.

Kur tik galiu, kuo tik galiu, padedu medikams, kitų tarnybų darbuotojams, kurie dabar dirba dėl kiekvieno iš mūsų. Negaliu likti abejingu stebėtoju tokioje situacijoje“, - sakė H. Ivanauskas.

Be šildytuvų, H. Ivanauskas kartu su savo draugu – bendrovės „Lorevitas“ vadovu Giedriumi Vaičaičiu bei bendraminčiais iš Ukmergės Lions klubo prie Ukmergės ligoninės įrengė didžiulį stendą su užrašu: „Dėkingi jums, medikai, kad nenuleidžiate rankų! Pasižadame būti namuose!”

„Turime palaikyti, įkvėpti, paremti mūsų medikus. Kaip tik galime. Kartais užtenka pasakyti ir gerą žodį. Visiems dabar sunku, tačiau jiems - ypatingai“, - sakė įmonės vadovas.

 

 

 

Kavinė Rock Cafe“ 

 

‘TAKE AWAY’ langelyje, visą patruliuojantį ir skubantį, medicinos ir policijos personalą karantino laikotarpiu, bet kurio dydžio kava, vaišina savo sąskaita.
Bendrovė „Volfas Engelman“ 


Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) ir Ukmergės ligoninės darbuotojams vakar pristatė 120 pakuočių (po 60 pakuočių kiekvienai) natūralaus mineralinio vandens "Uniqa".

 
 
 
 
 
(MB) „Gravis.lt“ 

Nuo 2018 metų rugpjūčio Ukmergėje veikianti mažoji bendrija (MB) „Gravis.lt“ prisijungė prie „Robotikos mokyklos“ vykdomos akcijos ir jau pagamino 150 vnt. pirmųjų apsauginių veido skydelių. Iš skaidraus plastiko lazeriu išpjauti skydeliai pristatyti į Ukmergės rajono savivaldybę, bus padalinti medikams bei kitų tarnybų darbuotojams.

„Gamybos proceso nestabdome net naktį. Ačiū savivaldybei, kuri parūpino skydeliams reikalingos žaliavos – nupirko paskutinius 50 vnt. plastiko lakštų, kurių dabar labai visiems trūksta. Tai PET-G arba Policarb 0.3-0.7. Gal dar pas kažką sandėliuose yra?“, - sakė MR „Gravis.lt“ vadovas Andrius Jaskūnas.

Iš šiuo metu turimos medžiagos „Gravis.lt“ iš viso planuoja pagaminti 500 vnt. skydelių. Kartu su A. Jaskūnu skydelius gamina Austina Valiukaitė ir Ernesta Ališauskaitė.

 

 

 

Ukmergės Lions klubas


Antrus veiklos metus skaičiuojantis ir vos 20 narių turintis Ukmergės Lions klubas, apjungęs 7 maitinimo įstaigas, nuo kovo 17 dienos organizuoja nemokamą Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) Greitosios medicinos pagalbos (GMP) darbuotojų maitinimą.

Kasdien pagal iš anksto sudarytą grafiką iš įmonių po 10 porcijų pagamintų karštų patiekalų pasiima ir GMP medikams greitai bei saugiai pristato Ukmergės Lions klubo nariai Agnė Tėvelytė-Petronienė ir Aurelijus Deviatnikovas.

Pirmadieniais medikus maitina restoranas „Vilkmergė“, antradieniais – „Optima 13 pica“, trečiadieniais – „Užupio kavinė“, ketvirtadieniais – „Kolegos“, penktadieniais – „Piliakalnio baras“, šeštadieniais – „Roko virtuvė“, sekmadieniais - ,,Mama Mia picerija”.

Nuo kovo 27 dienos „Optima 13 pica“ ėmė tiekti karštus pietų patiekalus ir Ukmergės ligoninėje šiuo metu dirbantiems bei Palaikomo gydymo ir slaugos skyriaus pacientus prižiūrintiems medikams ir juos aptarnaujančiam personalui. Kasdien porcijų kiekis svyruoja, pavyzdžiui šiandien buvo užsakyta 25 porcijos.

„Šiandien mes gyvename, kad išliktume. Žemai lenkiame galvas ypatingai svarbiems šioje situacijoje žmonėms. Dabar daugelio iš mūsų likimas – medicinos įstaigų darbuotojų rankose. Be apsaugos priemonių jiems labai svarbus yra moralinis palaikymas. Jiems dabar sunkiausia ir mes parodome jiems savo dėkingumą pačiu paprasčiausiu būdu.
Suprasdami, kaip jie dabar visi ten padidintu krūviu dirba, karštu maistu ligoninės darbuotojus remsime viso karantino laikotarpiu, kol nepasveiks ir į darbą nesugrįš dauguma medikų. Juk ligoninėje veikusi kavinė bei valgykla šiuo metu uždarytos. Šią akciją Lions klubo nariai finansuoja iš asmeninių lėšų“, - sakė Ukmergės Lions klubo prezidentė Nijolė Pukėnaitė.

 

 

 

Arnas Sruoga

Vilnietis Arnas Sruoga, sužinojęs apie padėtį Ukmergės ligoninėje, čia dirbantiems medikams padovanojo jiems labai reikalingų apsaugos priemonių – 80 vnt. respiratorių (20 vnt. FFP3, 30 vnt. FFP2 ir 30 vnt. FFP1).

Apsaugos priemones medikams pristatė Ukmergėje gyvenantis A. Sruogos draugas Henrikas Ivanauskas.

 

  

 "Ukmergės Autoperlas" 

 

Rankinė automobilių plovykla "Ukmergės Autoperlas" (Vytauto g. 54, Ukmergė) siūlo savo pagalbą medikams - karantino laikotarpiu nemokamai plaus greitosios medicinos pagalbos automobilius.

 

 

 

LaisvėsTVUkmergės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) medikus pasiekė 200 kombinezonų ir 600 respiratorių FFP2, kuriuos parūpino pelno nesiekianti ir pilietinė televizija „LaisvėsTV“, vykdanti lėšų būtinosioms medicinos priemonėms įsigyti kampaniją „Laikykitės, medikai!”

******


Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) medikus pasiekė 300 respiratorių FFP3, kuriuos skyrė pelno nesiekianti ir pilietinė televizija „LaisvėsTV“, vykdanti lėšų būtinosioms medicinos priemonėms įsigyti kampaniją „Laikykitės, medikai!”.

 

 


Paskutinis atnaujinimas: 2020-04-24 13:35:06