Ukmergėje - tarptautinio projekto „KAIROS“ ekspertai
2019-11-18

Ukmergės rajono savivaldybėje šiandien lankėsi svečiai iš Ispanijos Mula miesto - tarptautinio projekto „KAIROS: Kultūros paveldas – galimybė darniai miesto plėtrai ir socialiniam vystymuisi“ vadovė Anke van Vijck Adan ir projekto ekspertas Miguel Rivas, taip pat išorinė konsultantė iš Lietuvos – Reda Mikalauskaitė.

Svečiai susitiko su savivaldybės vadovais: meru Rolandu Janicku, administracijos direktoriumi Dariumi Varnu ir jo pavaduotoja Dale Steponavičiene, administracijos bei Ukmergės kraštotyros muziejaus darbuotojais.

Ukmergės rajono savivaldybė kaip partneris dalyvauja dalinai iš Europos Sąjungos regioninės plėtros programos URBACT III 2014-2020 finansuojamame tarptautiniame projekte „KAIROS: Kultūros paveldas – galimybė darniai miesto plėtrai ir socialiniam vystymuisi“.

Pagrindinis projekto tikslas – sustiprinti miestų gebėjimus įgyvendinti darnaus miesto politiką bei pagerinti projekte dalyvaujančių miestų aplinką, atgaivinti senamiesčius ir apleistas istorines erdves, siekiant darnios miesto plėtros ir tvaraus ekonominio, socialinio ir kultūrinio miesto vystymosi.

Projekte dalyvauja 8 miestai iš įvairių Europos Sąjungos šalių, pagrindinis partneris – Mulos miestas, Ispanija.

Ukmergė – pirmasis miestas, kurį aplanko už projektą atsakingi asmenys ir pristato projektą bei jo tikslus, Ukmergės galimybes dalyvaujant šiame projekte.

Užsienio ekspertai neapsiriboja vien susitikimu su Savivaldybės vadovais ir darbuotojais. Šiandien 17.30 valandą Tolerancijos centro patalpose (Vasario 16-osios g. 11, Ukmergė) Anke van Vijck Adan ir Miguel Rivas dalyvaus diskusijoje dėl Ukmergės senamiesčio atgaivinimo galimybių ir esamų problemų identifikavimo, įtraukiant į sprendimų priėmimą vietos bendruomenę, verslo, turizmo, kultūros atstovus bei savivaldos specialistus.

Maloniai kviečiame visus, kurie neabejingi dėl Ukmergės senamiesčio ateities, dalyvauti šiame renginyje. 

 

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra