Ukmergės ligoninė informuoja ir primena
2020-09-15

Viešojoje erdvėje pasirodžius gandų ir abejonių dėl paslaugų teikimo ligoninėje, teikiame aktualią informaciją apie šiandieninę situaciją, planus, pacientų priėmimo tvarką.

Mūsų prioritetas – maksimaliai užtikrinti kokybiškų paslaugų teikimą. Tačiau privalome tai daryti itin saugiai, įgyvendindami infekcijų kontrolės reikalavimus, kuriuos reglamentuoja įvairūs Operacijų vadovo bei SAM teisės aktai.

Ligoninėje jau vasarą buvo atnaujintas visų asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimas – tiek planinių, tiek skubių. Šiuo metu ligoninėje teikiamos planinės gydytojų konsultacijos ir planinės operacijos, atliekami tyrimai, teikiamos reabilitacijos, odontologinės ir kitos paslaugos, būtinoji ir skubioji pagalba.

Paslaugos teikiamos laikantis nustatytos tvarkos:

1. Į gydymo įstaigą atvykti ne anksčiau kaip 10 min. iki paskirto vizito laiko;

2. Atvykti prašome po vieną, be lydinčių asmenų (išskyrus, kai to neleidžia sveikatos būklė);

3. Ligoninėje privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančią kaukę;

4. Laukiant prie kabineto reikia laikytis ne mažesnio kaip 2 m atstumo nuo kitų asmenų.

Labai prašome Jūsų laikytis šių kelių paprastų taisyklių. Tai leidžia mažinti infekcijų plitimo riziką ir laiku suteikti paslaugas užsiregistravusiems pacientams.

Siekdami užtikrinti tinkamą pacientų srautų atskyrimą bei kitų infekcijos kontrolės reikalavimų įgyvendinimą, įdarbinome kelis papildomus darbuotojus.

Atkreipiame dėmesį, kad prie visų įėjimų į ligoninę ir Konsultacijų polikliniką yra matuojama kūno temperatūra ir užduodami kontroliniai klausimai, skirti įvertinti COVID-19 riziką. Planinės paslaugos nėra teikiamos pacientams, kurių temperatūra didesnė nei 37,3 laipsniai. Prieš planines operacijas visi pacientai yra testuojami dėl koronaviruso rizikos.

Suprantame, kad kartais įpročiai, kartais objektyvios priežastys lemia, kad žmonės pas gydytoją atvyksta gerokai anksčiau paskirto laiko ir lūkuriuoja Konsultacijų poliklinikos laukiamajame ar lauke. Todėl gyventojų patogumui prie įėjimo į polikliniką įrengta palapinė. Tokia palapinė bus įrengta ir prie įėjimo į Priėmimo skyrių.

Vis dar susiduriame su iššūkiais siekdami užtikrinti, kad būtų paprasčiau prisiskambinti į Konsultacijų poliklinikos registratūrą. Įrengta papildoma linija šios problemos neišsprendė. Planuojama kartu su Pirminės sveikatos priežiūros centru įkurti skambučių centrą, kuris, tikimės, padidins aptarnavimo telefonu pajėgumus.

Ir pabaigoje – apie naująjį kompiuterinį tomografą. Savivaldybės ir ligoninės lėšomis įsigytas įrenginys prieš kelias savaites saugiai pasiekė ligoninę, yra išbandytas ir puikiai veikia! Deja, pacientams atlikti tyrimų kol kas negalime, nes vis dar laukiame leidimo iš SAM pavaldaus Radiacinės saugos centro. Dokumentus esame pridavę, tad tikimės, jog artimiausiu metu leidimas bus išduotas ir galėsime pacientams atlikti tyrimus šiuo nauju moderniu aparatu.

Būkite sveiki ir stiprinkite savo sveikatą, nepamirškite profilaktikos, o atkeliavus vakcinoms – pasiskiepyti nuo gripo! Taip ne tik apsaugosite save ir artimuosius, bet ir palengvinsite medikų darbą.

Primename Konsultacijų poliklinikos registratūros tel. nr. 8 340 65475, 8 340 67019, 8 686 32766.

Registratūros darbo laikas 7–18 val.

Ukmergės ligoninės administracija

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra