Kviečiame į informacinį renginį „Lyčių lygybė ir paslaugų teikimas“ Ukmergės seniūnaičiams, bendruomenių nariams, NVO atstovams
2020-08-07

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba kaip ESF projekto „Savivaldybės sėkmės kodas – lyčių lygybė“, vykdomo visose 60 Lietuvos savivaldybėse koordinatorė, kreipiasi į Jus prašydama padėti suformuoti dalyvių grupę Jūsų savivaldybėje organizuojamame informaciniame renginyje bendruomenėms.

Renginys skirtas seniūnaičiams, bendruomenėms, NVO atstovams, visiems, kam yra įdomi ar nauja lyčių lygybės tematika. Informacinį renginį ves projekto partnerės Lietuvos moterų lobistinės organizacijos suaugusiųjų švietimo ekspertai, naudodami įtraukiančius ir patrauklius metodus. Jo metu bus diskutuojama, iš kur ir kodėl atsiranda lyčių nelygybė, kokios nelygybės pasekmės ir kaip savo aplinkoje galime siekti gerovės, grindžiamos moterų ir vyrų lygybe.

Renginys yra nemokamas, skirtas 15-20 asmenų grupėms; trukmė - 5 val. Dalyviams numatytas maitinimas bei bus išduoti pažymėjimai.

Mokymų data: 2020 rugpjūčio 13 d.

Mokymai vyks: Ukmergėje. Tikslus adresas bus nurodamas dalyviams užsiregistravus.

Mokymus ves: lektorės Ieva Smetonaitė ir Rasmina Čepkauskienė, Kauno moters užimtumo informacijos centras.  

Registruotis prašome el. pašto adresu; rasmina@muic.lt, nurodant: savo vardą ir pavardę, pareigas ir instituciją, kuriai atstovaujate, spec. poreikius maistui (jeigu tokių turite) bei savo el. paštą ir tel. nr.

Kilus papildomiems klausimams prašome kreiptis į Rasminą Čepkauskienę, rasmina@muic.lt, +370 614 92630

 

Informacinis renginys bendruomenėms

Gerovė ir lyčių lygybė: Kodėl? Kas? Kaip?

 

Programa

09:00 – 9:30

Registracija, susipažinimas.

Įvadas į lyčių lygybę

9.30 – 10.45

Lyčių nelygybės ištakos ir pasekmės

Lyčių lygybės samprata, stereotipai.

Viešos informacijos įtaka stereotipų formavimui

10.45 – 11.00

Kavos pertrauka

11.00 – 12.30

Bendrieji diskriminacijos pagrindai ir jų apraiškos

12:30 – 13:00

Pietūs

13:00 – 13:30

Lyčių lygybė, bendruomenė ir savivalda  

13:30 – 14:15

 

Praktinė užduotis: Kuriame miestą, kuriame gera gyventi visiems

14:15 – 14:30

Apibendrinimas, grįžtamasis ryšys, kava

 

Informacinio renginio bendruomenėms tikslasinformuoti bendruomenes apie lyčių lygybės naudą, supažindinti su lyčių lygybės principų įgyvendinimu strateginiuose dokumentuose. Skatinti moterų ir vyrų lygybę, siekiant pagerinti visuomenės, verslo bei viešojo sektoriaus supratimą apie moterų ir vyrų lygių galimybių privalumus darbo rinkoje.

Renginys yra sudėtinė Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis bendrai finansuojamo projekto „Savivaldybės sėkmės kodas – lyčių lygybė“ dalis.

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra