Startuos ilgai laukti darbai buvusiame kariniame miestelyje
2020-07-27

Netrukus turėtų startuoti ilgai laukti darbai Ukmergės miesto buvusiame kariniame miestelyje ir šalia jo esančiose teritorijose. Pagal UAB „Patvanka“ 2018 metais parengtą techninį projektą antram gyvenimui šią beveik 20 hektarų teritoriją bandys prikelti UAB „Doresta“ iš Kėdainių.

Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas ir šios įmonės direktorius Donatas Masiokas šiandien, liepos 27 dieną, pasirašė projekto „Susisiekimo komunikacijų prie A. Smetonos g. 6 Ukmergės mieste statyba“ rangos darbų pirkimo sutartį.

Bendra projekto vertė – 3 milijonai (2999 900,00) eurų (su PVM). Projektas finansuojamas ES fondų, Lietuvos Respublikos valstybės ir Savivaldybės biudžeto lėšomis.

Per 14 mėnesių UAB „Doresta“ įsipareigojo atlikti daugybę darbų: suformuoti želdinius, atnaujinti pėsčiųjų ir dviračių takus, šaligatvius, įrengti automobilių parkavimo aikštelę, mažosios architektūros objektus (prie gatvių, takų, sporto aikštynų), paviršinių nuotekų surinkimo sistemą, viešųjų erdvių ir gatvių apšvietimą, suformuoti Lietuvos miniatiūrų parko teritoriją ir kt.

UAB „Doresta“ veiklą vykdo nuo 2012 m. Įmonė specializuojasi stambioje pramoninėje statyboje ir kelių, gatvių, aikštelių įrengime.

Mūsų įmonės stiprybė – didelis savos technikos parkas ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai. Investuojame į technologijas, į vadybos valdymo sistemas ir darbuotojų kvalifikaciją, nes tikime, kad ateitis priklauso tiems, kurie spėja laiku su procesų automatizacija ir valdymu.

UAB „Dorestos“ įvykdytų objektų sąraše rikiuojasi kvartalinės rekonstrukcijos Kėdainiuose ir Jonavoje, gatvių įrengimas Kaune, sandėliavimo ir gamybos pastatų statyba visoje Lietuvoje. Turime platų patikrintų partnerių tinklą, kuris leidžia mums savarankiškai objektą įvykdyti nuo paruošiamųjų darbų iki pridavimo. Tad užsakovas, pasirinkęs „Dorestą“, gali būti ramus, kad objektas pateko į patikimas rankas“, - sakė UAB „Doresta“ vadovaujantis D. Masiokas.

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra