Kviečiame į tarptautinio projekto „KAIROS“ susitikimą Ukmergėje
2019-11-14

Ukmergės rajono savivaldybė kaip partneris dalyvauja dalinai iš Europos Sąjungos regioninės plėtros programos URBACT III 2014-2020 finansuojamame tarptautiniame projekte „KAIROS: Kultūros paveldas – galimybė darniai miesto plėtrai ir socialiniam vystymuisi“. Projekte dalyvauja 8 miestai iš įvairių Europos Sąjungos šalių, pagrindinis partneris – Mulos miestas, Ispanija.

Pagrindinis projekto tikslas – sustiprinti miestų gebėjimus įgyvendinti darnaus miesto politiką bei pagerinti projekte dalyvaujančių miestų aplinką, atgaivinti senamiesčius ir apleistas istorines erdves, siekiant darnios miesto plėtros ir tvaraus ekonominio, socialinio ir kultūrinio miesto vystymosi.

Lapkričio 18 dieną į Ukmergę atvyksta projekto ekspertas Miguel Rivas ir projekto vadovė Anke van Vijck Adan (Mula, Ispanija), kurie pristatys projektą, jo tikslus, Ukmergės galimybes dalyvaujant šiame projekte. Susitikimo su užsienio ekspertais metu vyks diskusija dėl Ukmergės senamiesčio atgaivinimo galimybių ir esamų problemų identifikavimo, įtraukiant į sprendimų priėmimą vietos bendruomenę, verslo, turizmo, kultūros atstovus bei savivaldos specialistus.

Maloniai kviečiame visus, kurie neabejingi dėl Ukmergės senamiesčio ateities, dalyvauti diskusijoje. Renginys vyks lapkričio 18 dieną 17:30 val., Tolerancijos centro pastate, esančiame Vasario 16-osios g. 11, Ukmergėje. Lauksime Jūsų!

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra