Nusipelniusiems asmenims – Mero padėkos ženklai
2019-06-01

Ukmergės miesto šventės „Mano vaikystės miestas – Ukmergė“ proga mero padėkos ženklu apdovanoti savivaldybei nusipelniusieji bei savivaldybę garsinantys asmenys.

Gegužės 31-osios vakarą Ukmergės Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje įvyko iškilminga Mero padėkos ženklo nominantų pagerbimo ceremonija. Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas ir mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė trims ukmergiškėms įteikė po Mero padėkos ženklą.

Už sėkmingą ilgametį darbą vaikų ligų gydymo srityje, profesionalumą ir nuoširdų dėmesį mažiesiems pacientams bei jų šeimoms šiuo garbingu apdovanojimu pagerbta gydytoja pediatrė, Ukmergės ligoninės Vaikų ligų skyriaus vedėja Zenė Kreivytė.

Už naujagimiams palankios ligoninės kūrimo iniciatyvas, siekiant užtikrinti geriausią nėščiųjų, mamų ir naujagimių priežiūrą – Ukmergės ligoninės Vaikų ligų skyriaus gydytoja neonatologė Gyta Gružauskaitė.

Už neįgaliųjų vaikų sportinio meistriškumo ugdymą, reikšmingus auklėtinių pasiekimus ir Ukmergės vardo garsinimą pasaulyje - Ukmergės „Ryto“ specialiosios mokyklos kūno kultūros mokytoja Vitalija Remeikaitė.

Dar vienas Mero padėkos ženklo nominantas - Lenkijos Respublikos Tarnovo Podgorne miesto savivaldybės meras Tadeušas Čajka. T. Čajka pagerbtas už nuopelnus kuriant ir puoselėjant draugiškus santykius tarp Lenkijos ir Lietuvos, už bendradarbiavimą ir tarpusavio pagalbą. Ukmergės ir Tarnovo Podgorne miestų draugystė tęsiasi jau du dešimtmečius.

Kadangi Tarnovo Podgorne savivaldybės meras į Ukmergės miesto šventę šiais metais atvykti negalėjo, jam skirtas apdovanojimas perduotas į Ukmergę atvykusios Tarnovo Podgorne delegacijos atstovei Agnieškai Rzeznik - Tarnovo Podgorne savivaldybės visuomenės komunikacijos ir viešinimo biuro vadovei.

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus informacija

Dainiaus Vyto ir Daivos Zimblienės nuotraukos

 

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra