Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos valdžioje – net dvi atstovės iš Ukmergės
2020-07-28

Iš neseniai vykusio 10-ojo Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos (LSSA) narių atstovų suvažiavimo ukmergiškiai grįžo su geromis naujienomis. Šešuolių seniūnijos seniūnė Jolanta Lukšienė tapo viena iš dešimties LSSA viceprezidentų ir darbuosis su visos Vilniaus apskrities seniūnais, o Pivonijos seniūnijos seniūnė Violeta Kvirienė išrinkta J. Lukšienės, Vilniaus apskrities viceprezidentės, krive – visų Ukmergės seniūnų atstove arba kitaip tariant „vyriausiąja seniūne“ mūsų rajone.

Ukmergiškės LSSA darbuosis dvejus metus, kartą per ketvirtį dalyvaus rengiamuose posėdžiuose.

2001 birželio 22 dieną įkurta LSSA vienija 443 šalies savivaldybių seniūnus ir atstovauja jų interesus: sprendžia savo narių bendrąsias problemas bei atstovauja jų interesus, koordinuoja narių kryptingą veiklą patirties dalijimuisi, kvalifikacijos kėlimui bei teisėtai gynybai, stiprina vietos savivaldą.

LSSA taip pat koordinuoja ir skatina bendradarbiavimą tarp Lietuvos seniūnijų, teikia seniūnams konsultacijas, juos atstovauja ir gina; stiprina vietos valdžios, verslo sektoriaus ir nevyriausybinių organizacijų savitarpio supratimą ir partnerystę, skatina aktyvų piliečių dalyvavimą vietos valdžios institucijoms priimant sprendimus, stiprina bendruomeninio judėjimo plėtrą, teisės aktų nustatyta tvarka teikia pasiūlymus ir dalyvauja rengiant bei svarstant įstatymų ir kitų teisės aktų projektus susijusius su seniūnijų, bendruomenių veikla, organizuoja seniūnų mokymą.

„Esame nusiteikę rimtam darbui. Bandysime palengvinti mūsų seniūnų gyvenimą, pakovoti už jų teises, o jei prireiks – ir apginti juos“, - kalbėjo J. Lukšienė ir V. Kvirienė.

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra