DĖL KVIETIMO Į MOKYMUS „LYČIŲ LYGYBĖ IR PASLAUGŲ TEIKIMAS“ UKMERGĖS R. SAVIVALDYBĖS PAVALDŽIŲ ĮSTAIGŲ ATSTOVAMS BEI SENIŪNAMS
2020-02-04

Lyčių lygybės politika siekia atliepti skirtingus moterų ir vyrų poreikius ir tokiu būdu užtikrinti vienodas galimybes bei mažinti atskirtį. Veiklų planavimas atsižvelgiant į skirtingus poreikius ir iššūkius gerina paslaugų kokybę, taupo lėšas ir padeda pasiekti efektyvius rezultatus. Lygių galimybių, Moterų ir vyrų lygių galimybių, Vietos savivaldos įstatymai, taip pat Darbo kodeksas įtvirtina pareigą vykdyti lyčių lygybės politiką ir principus savivaldos lygmeniu, tačiau tam, kad galėtume ją įgyvendinti praktikoje, reikia tinkamų įrankių, žinių ir įgūdžių lyčių lygybės integravimo klausimais.

Lietuvos savivaldybių asociacija, kartu su Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba ir Lietuvos moterų lobistine organizacija, tęsia lyčių lygybės mokymų ciklą ir rengia specializuotus mokymus, skirtus savivaldybių seniūnams ir savivaldybėms pavaldžių įstaigų darbuotojoms/ams – vadovams, pavaduotojams, personalo vadovams bei darbuotojams, atsakingiems už strateginį įstaigos veiklos planavimą. Mokymai vyks 25 asmenų dydžio grupėms. Dalyvauti yra kviečiami seniūnai ir savivaldybėms pavaldžių įstaigų bei kontroliuojamų įmonių, veikiančių švietimo, kultūros ir meno, socialinių paslaugų, sporto bei sveikatos, transporto ir kitose srityse, atstovai.

Mokymų metu apžvelgsime moterų ir vyrų nelygybės priežastis ir pasekmes, įsigilinsime, kaip įgyvendinti lyčių lygybę darbovietėje, bei analizuosime, kaip užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę ir efektyvesnį išteklių panaudojimą, teikiamas paslaugas įvertinus lyties aspektu: išmoksime rinkti ir analizuoti statistinę informaciją, aptarsime konkrečias priemones, siūlomas įtraukti į savivaldybėms pavaldžių įstaigų bei kontroliuojamų įmonių veiklos planus, pasidalinsime gerųjų praktikų pavyzdžiais.

Mokymai nemokami ir yra sudėtinė Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis bendrai finansuojamo projekto „Savivaldybės sėkmės kodas – lyčių lygybė“ dalis. Po mokymų dalyvėms/iams bus suteikiami kurso išklausymo pažymėjimai.

Mokymų trukmė: 8 val. Organizatoriai užtikrina dalyvių maitinimą.
Mokymų data: 2020 vasario 19 d.
Mokymai vyks: Ukmergės r., tikslus adresas bus nurodomas dalyviams užsiregistravus.
Mokymus ves: lektorės Margarita Jankauskaitė ir Aurelija Auškalnytė iš VšĮ Lygių galimybių plėtros centro.
Registruotis prašome el. pašto adresu: aurelija@gap.lt, nurodant savo vardą, pavardę, pareigas ir instituciją, kuriai atstovaujate, taip pat spec. poreikius maistui (jeigu tokių turite) bei savo el. paštą ir tel. nr.
Registruotis kviečiame: iki vasario 14 d.
Kilus papildomiems klausimams prašome kreiptis į Aureliją Auškalnytę: aurelija@gap.lt, +370 614 87663

MOKYMAI „Lyčių lygybė ir paslaugų teikimas“

Mokymų tikslas – didinti savivaldybėms pavaldžių įstaigų administracijos darbuotojų kompetencijas apie lyčių lygybės politikos įgyvendinimo priemonių integravimo į įstaigų strateginius planus reikšmę ir svarbą

Mokymų trukmė: 8 val.
Mokymai yra sudėtinė Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis bendrai finansuojamo projekto „Savivaldybės sėkmės kodas – lyčių lygybė“ dalis.

Mokymų programa:

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra