Mobilus darbas su jaunimu

VšĮ Jaunimo laisvalaikio centras 2021 metams gavo 16 000 Eur finansavimą iš Jaunimo reikalų departamento prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos mobilaus darbo su jaunimu projektui „Ir vėl judam“  įgyvendinti. Ukmergės rajono savivaldybė papildomai skyrė 10 proc projekto įgyvendinimui – 1600 Eur.

VšĮ Jaunimo laisvalaikio centras, vykdydamas mobilųjį darbą su jaunimu, užsibrėžė tikslą suteikti jaunimui lygias galimybes atokesniuose Ukmergės rajono miesteliuose, kur ne tiek daug arba išvis nėra jaunimo užimtumo formų, sąlygų laisvalaikio praleidimui.

Mobilūs jaunimo darbuotojai Vitalija ir Deividas kiekvieną savaitę numatytą dieną vyksta į Pabaisko (Pabaisko mstl.), Pivonijos (Krikštėnų k.) bei Veprių (Veprių mstl.) seniūnijas susitikti su jaunimu. Verta pripažinti, jog šios vietovės turi didelį privalumą, nes yra apsuptos gamtos, tad veiklos neapsiriboja vien stalo žaidimais, filmų vakarais, diskusijomis, kūrybine, pažintine veikla, pažintimis, protmūšiais ir kitais renginiais. Visuomet laukiamos idėjos bei iniciatyvos ir iš jaunimo. 

Pabaiskas

Kiekvieną antradienį 17:00 - 21:00, Pabaisko seniūnijos patalpose, Pergalės g. 1.

Krikštėnai

Kiekvieną trečiadienį 17:00 -21:00 Kultūros namuose.

Vepriai

Kiekvieną ketvirtadienį 17:00 -21:00 mokyklos, daugiafunkcinio centro patalpose.

 

Facebook  www.facebook.com/mobilusdarbasukmergėje.
El. p. mobilus.jlc@gmail.com