Naujiena

Posėdžio akimirka
2023 m. Rugpjūčio 31 d.

Posėdžiavo Ukmergės rajono savivaldybės taryba

Šiandien, rugpjūčio 31-ąją, įvyko penktasis šios kadencijos Ukmergės rajono savivaldybės tarybos (toliau – Taryba) posėdis.

Iš 25 Tarybos narių posėdyje dalyvavo 20. Dėl pateisinamų priežasčių su kolegomis neposėdžiavo Jūratė Martinkutė, Kazys Grybauskas, Arvydas Pėšina, Irma Vaitaitienė ir Valdas Kersnauskas. Prie dalyvaujančiųjų Tarybos narių prisijungė savivaldybės administracijos vadovai, skyrių vedėjai ir specialistai, savivaldybės įstaigų bei įmonių vadovai, žiniasklaidos atstovai ir kiti posėdžio svečiai.

Savivaldybės vadovai posėdį tradiciškai pradėjo nuo malonių dalykų - pasveikino liepos ir rugpjūčio mėnesiais gimtadienį šventusius Tarybos narius: Vidmantą Krikštaponį, Donatą Miezeną, Rolandą Janicką, Dalių Varną, Audronę Augustėnienę bei Arūną Dudėną.

Posėdžio pradžioje į Piliečių tribūną  kilo Ukmergės miesto bendruomenės pirmininkas, Lietuvos Santarvės fondo steigėjas Julius Kazėnas. Jis kalbėjo apie pietinio Ukmergės aplinkkelio projektą, išreiškė abejonių dėl jo reikalingumo. Iš Piliečių tribūnos kalbėjusio J.Kazėno pasisakymai bus pakomentuoti kito Tarybos posėdžio metu.

Virš valandos trukusio posėdžio metu buvo balsuojama dėl 20 darbotvarkėje patvirtintų sprendimų projektų, taip pat buvo pateikta 1 informacija. Iki pastarojo Tarybos posėdžio buvo organizuoti ir Tarybos komitetų posėdžiai, kuriuose buvo išsamiai apsvarstyti ir aptarti visi posėdžiui teikiami sprendimų projektai.

Posėdyje priimti sprendimai dėl sutikimo atidaryti ir steigti lošimų organizavimo vietą, dėl Ukmergės rajono savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano koregavimo pradžios ir planavimo tikslų nustatymo, dėl atstovų delegavimo į Vilniaus regiono integruotos teritorijų vystymo programos įgyvendinimo koordinavimo darbo grupę, dėl Ukmergės rajono savivaldybės 2023 metų biudžeto patikslinimo, dėl Ukmergės rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių skaičiaus kiekvienos klasės sraute ir klasių skaičiaus kiekviename sraute 2023–2024 m. patvirtinimo ir kt.

Birželio 29 d. Ukmergės rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu tautodailininkas Rimantas Zinkevičius Piliečių tribūnoje pasisakė dėl Etnokultūros ir edukacijos centro Griežionių k., Lyduokių sen., idėjos: išsakė abejonių tiek dėl pačios idėjos tikslingumo, tiek dėl vieno jos iniciatorių, Anatolijaus Stiško, asmenybės.

Šio posėdžio metu meras Darius Varnas pakomentavo iš Piliečių tribūnos kalbėjusio R. Zinkevičiaus pasisakymus. Visą komentarą galite pamatyti vaizdo įraše (nuo 1:07:56 min.), kurį rasite šio straipsnio apačioje esančioje nuorodoje.

Meras pakvietė rytoj, rugsėjo 1-ąją, dalyvauti švietimo įstaigų renginiuose ir pasveikinti mokyklų ir darželių bendruomenes su Mokslo ir žinių diena.

Kitas tarybos posėdis vyks rugsėjo 28 dieną 10 valandą.

Kaip ir ankstesni, taip ir šis Tarybos posėdis buvo tiesiogiai transliuojamas oficialiame savivaldybės „YouTube“ kanale. Todėl, kas neturėjo laiko stebėti tiesioginės transliacijos, visuomet gali peržiūrėti posėdžio įrašą ir išklausyti visus posėdžio metu skaitytus pranešimus, paspaudę šią nuorodą https://youtube.com/live/Msbf3V7FfSU?feature=share

Daugiau posėdžio akimirkų rasite savivaldybės Facebook paskyroje.

Chrisija Kvietkauskienė
Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

Dainiaus Vyto nuotraukos


Galerija