Vakcinavimas Ukmergėje

Registracija vakcinacijai
  • per elektroninę sistemą, pasiekiamą adresais 1808.lt arba koronastop.lt,
  • Karštosios linijos trumpuoju tel. nr. 1808 (nuo 8.00 iki 20.00 val.).

 

Pasiskiepyk
Vakcinavimas seniūnijose sausio mėnesį
Svarbiausia informacija

Nuosekliai vykdant vakcinacijos vietų plėtrą, jau nuo sausio 17 dienos operacijų vadovo sprendimu visos viešosios ir privačios gydymo įstaigos, teikiančios šeimos medicinos paslaugas, įpareigojamos užtikrinti gyventojų skiepijimą COVID-19 vakcina. Tai padės užtikrinti sėkmingą vakcinacijos proceso tęstinumą ir geresnį vakcinų prieinamumą kiekvienam šalies gyventojui.

Apie tai, kokiu būdu galima registruotis vakcinacijai, gydymo įstaigos turi informuoti savo interneto svetainės pagrindiniame puslapyje ir savo patalpose gerai matomoje vietoje. Jei gydymo įstaigoje prisirašę daugiau nei 3000 pacientų, vakcinacijos paslaugas teiksianti įstaiga įpareigota jungtis prie centralizuotos registravimo sistemos: tai reiškia, kad pacientai savo vakcinai galės patogiai registruotis internetu koronastop.lt arba Karštosios linijos numeriu 1808. Jei prisirašiusių pacientų mažiau – bus sudarytos galimybės gyventojams tiesiogiai kreiptis į gydymo įstaigą ir registruotis vakcinacijai.

Primename, kad geriausia šiuo metu turima apsauga nuo koronaviruso infekcijos ir jos atmainų – vakcinacija. Lietuvoje ir pasaulyje sparčiai plintant naujajai COVID-19 atmainai, itin svarbu pasiskiepyti ir sustiprinančiąja vakcinos doze.

Skiepai vaikams nuo 5 iki 11 metų
Sustiprinanti vakcina 

• Kaip užregistruoti kitą asmenį vakcinai nuo COVID-19 elektroniniu būdu? 

  • Kiekvieną skiepytis užsiregistravusį gyventoją vakcinuotis pakvies skiepų registratorius arba jums bus atsiųsta sms žinutė su informacija apie skiepijimo dieną, laiką ir vietą.
  • Atvykstant skiepytis reikalinga turėti asmens dokumentą, o atvykstant skiepytis pakartotine doze, reikia turėti ir pirmo vizito metu išduotą skiepijimo kortelę.
  • Asmenys, kuriems per pastarąsias 180 dienų buvo nustatyta COVID-19 liga, yra neskiepijami.
  • Sergantis, karščiuojantis ar bet kokios kitos ligos ūmiu periodu žmogus neskiepijamas. Jeigu tuo metu, kai esate kviečiamas skiepytis, sergate, apie tai informuokite registratorių ir jums bus paskirtas kitas laikas. Taip pat, jeigu esate pasiskiepiję kokia kita vakcina (pvz., nuo erkinio encefalito, gripo ir kt.), skiepytis nuo Covid-19 ligos galima tik praėjus mėnesiui.
  • Dėl judėjimo negalios ar sveikatos būklės į vakcinacijos vietą atvykti negalintys pacientai bus skiepijami savo namuose. Iš anksto suderinus laiką slaugytojos atvyks pas juos į namus.
  • Asmenys, turintys sveikatos problemų, prieš skiepijantis turėtų pasitarti su savo šeimos gydytoju.