Videonaujienos Archyvas
Šimtas metų yra išties daug... Per tą laiką įvyksta didžiuliai pokyčiai valstybės, miesto ar žmogaus gyvenime. Stovėdami ant šimtmečio slenksčio, norime parodyti kaip pasikeitė vienas ar kitas mūsų Ukmergės kampelis.

Balandžio 5 dieną Ukmergės rajono savivaldybėje viešam visuomenės svarstymui buvo pristatyti architekto, bendrovės „Archimedija“ direktoriaus ir bendrovės „Patvanka“ projektų vadovo Mariaus Kemzūros parengti buvusio Ukmergės karinio miestelio su prieigomis - Lietuvos miniatiūrų parko, sporto paskirties, laisvalaikio aikštelių, susisiekimo komunikacijų ir inžinierinės infrastruktūros (prie A. Smetonos g. 6) statybos projekto pasiūlymai. Pristatyme dalyvavo ir želdinių dizainerė Daiva Logminienė.

Kovo 29 dieną Antano Smetonos gimnazijoje vyko Ukmergės rajono savivaldybės administracijos inicijuotas renginys-kūrybinių dirbtuvių konkursas „Įkalbink draugelį mokytojautï!“, skirtas puoselėti vieną iš Lietuvos atkūrimo šimtmečio idėjų Lietuvai – iki 2025 metų mokytojo profesiją padaryti prestižine.

Reportažas apie tai ką turite žinoti, jeigu savo automobilį palikote riboto laiko stovėjimo zonoje Ukmergėje.