2017 m. Mero padėkos ženklu apdovanoti asmenys

Regina Marija Eidukaitienė (Regina Varnaitė), Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorė, už legendinius profesinės veiklos pasiekimus ir nenutrūkusį ryšį su gimtuoju kraštu.

Aivars Smelcers, Latvijos Respublikos Livani savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, už ilgametę draugystę ir asmeninį indėlį, plėtojant tarptautinį bendradarbiavimą įvairiuose savivaldos lygmenyse.

Lotten Svensson, Švedijos Skovde universiteto dėstytoja, ekonomikos mokslų daktarė, už socialinės gerovės tarptautinių projektų įgyvendinimą Ukmergės rajone ir kultūrinio bendradarbiavimo plėtrą.

Regina Ališauskaitė, Ukmergės kultūros centro choro „Magnificat“ vadovė, Švč. Trejybės bažnyčios vargonininkė, už sakralinės kultūros puoselėjimą, tarnystę ir žmonių telkimą.

Jonas Dragūnas, viešosios įstaigos Skautų slėnis vadovas, už inovatyvių vaikų ir jaunimo neformaliojo ugdymo metodų įgyvendinimą Ukmergės rajone, skautiškų vertybių formavimą, pagrįstą asmeniniu pavyzdžiu.

Vilius Petrauskas, Jasiuliškių socialinės globos namų direktorius, už asmeninį indėlį ir nuoseklų bendradarbiavimą neįgaliųjų socialinės gerovės kūrimo srityje.

Diana Žeruolienė, Ukmergės r. Taujėnų gimnazijos fizikos ir informacinių technologijų mokytoja metodininkė, už mokinių pasiekimus fizikos ir informacinių technologijų srityse, tiksliųjų mokslų populiarinimo iniciatyvas ir kūrybinių mokymo metodų taikymą.