Naujiena

„AstraZeneca“ vakcina paskiepytas savivaldybės administracijos direktorius
2021 m. kovo 29 d.

„AstraZeneca“ vakcina paskiepytas savivaldybės administracijos direktorius

„Pasiskiepijau ir aš „AstraZeneca“ vakcina. Procedūra paprasta, neskausminga. Jaučiuosi puikiai. Raginu ir jus visus neabejoti, pasiskiepyti ir taip apsaugoti save bei aplinkinius. Tai lengviausias būdas išvengti koronavirusinės infekcijos ir jos pasekmių“, - teigė skiepą šiandien gavęs Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas.

Administracijos direktorius galimybe pasiskiepyti pasinaudojo po to, kai Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys praėjusią savaitę savo įsakymu atnaujino skiepijimo prioritetų sąrašą - įtraukė ne tik šalies vadovus, Vyriausybės, Seimo narius, bet ir savivaldybių merus ir administracijų direktorius.

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas šiuo metu dar negali skiepytis nuo COVID-19, nes jam neseniai atlikta vakcinacija nuo erkinio encefalito. Jis pasiskiepyti nuo koronaviruso galės tik po trijų savaičių.

Iki šios dienos Ukmergėje jau paskiepyti 5 tūkst. 376 gyventojai. Iš jų pirmąja vakcinos doze paskiepyti - 3 tūkst. 473, o antrąja doze - 1 tūkst. 903 asmenys.

Daiva Zimblienė
Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

Galerija