Naujiena

Projektų idėjų atranka
2021 m. rugsėjo 09 d.

Bendruomenės iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai kurti ir plėsti, projektų idėjų atrankos rezultatai

Paaiškėjo pirmąkart Ukmergėje vykusios bendruomenės iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai kurti ir plėsti, projektų idėjų atrankos rezultatai.

Beveik mėnesį trukusiame balsavime, kuris pasibaigė rugsėjo 3 dieną, gauti 643 ukmergiškių balsai (apklausos rezultatai, prieš patikrinimą pagal tvarkos aprašo nuostatas). Iš 4-ių balsavimui atrinktų iniciatyvų daugiausia Ukmergės rajono gyventojų simpatijų pelnė  Šventupės bendruomenės projektas „Nauja krepšinio aikštelės danga“ . Šio projekto tikslas – atnaujinti Šventupės kaime esančios (asfaltuotos) krepšinio aikštelės dangą, nes ji susidėvėjusi ir ją būtina keisti. Tikimasi, kad krepšinio aikštelės įrengimas prisidės prie bendruomenės sutelkimo ir paskatins jaunimo užimtumą bei fizinį aktyvumą. 

Už tai, kad rajono biudžeto lėšomis būtų įgyvendinta būtent ši, pačių gyventojų pateikta, iniciatyva balsavo 329 rajono gyventojai (rezultatas, po patikrinimo pagal tvarkos aprašo nuostatas), t. y. dauguma visų balsavusiųjų. Pagal Ukmergės rajono savivaldybės bendruomenės iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai kurti ir plėsti, projektų idėjų atrankos ir finansavimo tvarkos aprašo nuostatas, savivaldybės administracija įgyvendina daugiausiai, bet ne mažiau kaip 300 rajono gyventojų balsų gavusį ir savivaldybės tarybos patvirtintą projektą. Kiti pateikti projektai nesurinko daugiau nei 300 balsų. Suskaičiavus balsavimo rezultatus, antroji vieta atiteko projektui „Žydinti Vienuolyno gatvė“, trečioji - projektui „Skambanti Ukmergė“, o ketvirtoji  - projektui „Po skambančiu ąžuolu“.

Dėkojame už dalyvavimą balsuojant ir taip prisidedant prie Ukmergės rajono gražinimo. Nepamirškime, kad rezultatai svarbu, bet svarbiausia – mūsų vienybė, bendradarbiavimas ir palaikymas. Kartu mes galime labai daug.