Naujiena

Taujėnų gimnazijos abiturientams įteikti brandos atestatai
2021 m. liepos 29 d.

Taujėnų gimnazijos abiturientams įteikti brandos atestatai

Liepos 28 dieną Ukmergės rajono Taujėnų gimnazijoje paskutinį kartą susirinko 66 – osios laidos abiturientai. Juos supo ypatinga šventiška nuotaika, gėlės, šeimos ir draugų šypsenos, sveikinimai.

Brandos atestatų įteikimo šventė vainikavo šios laidos pasiekimus ir darbus. Praeityje liko įtampos, rūpesčių mėnesiai ir pagaliau gauti brandos atestatai. Ši klasė nuo pirmos klasės iki finišo smarkiai sumažėjo, liko tik 8. Tiek anksčiau, tiek besimokydami 12 klasėje jie buvo aktyvūs moksle ir sporte, dauguma ne kartą yra tapę įvairių konkursų ir olimpiadų prizininkais, aktyviai dalyvavo projektuose, renginiuose.

Abiturientus su netrukus prasidėsiančiu nauju gyvenimo etapu pasveikino Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas: „Tikiu, kad kuo ir kur jūs bebūsite, visada liksite ukmergiškiais. Niekada nepamirškite to, jog Ukmergė yra jūsų gimtasis miestas, tikintis jumis ir jūsų ateities pasiekimais!"

Gimnazijoje sėkmingiausiai laikyti šiais metais egzaminai: istorijos valstybinis egzaminas, jo įvertinimų vidurkis — 82 balai, anglų kalbos valstybinio egzamino įvertinimų vidurkis — 68 balai, lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio egzamino vidurkis — 65 balai. Aukštesniuoju pasiekimų lygiu —  nuo 86 iki 100 balų įvertinti 5 valstybinių egzaminų darbai.

Abiturientės Ievos Auglytės užsienio kalbos (anglų) valstybinio egzamino darbas įvertintas aukščiausiu įvertinimu — 100 balų. 96 balų įvertinimas skirtas Emilijos Ivoškaitės anglų kalbos darbui.

Aukštesniuoju pasiekimų lygiu —  nuo 86 iki 100 balų įvertinti 5 valstybinių egzaminų darbai.

Sėkmingiausiai egzaminus rinkosi ir juos išlaikė Ieva Auglytė, vidutiniškai iš vieno egzamino surinko 86 balus ir Emilija Ivoškaitė, vidutiniškai iš vieno egzamino surinkusi 82 balus.

Šiais metais 3 gimnazistės baigė vidurinio ugdymo programą tik 10 balų įvertinimais, 1 mokinė — 9 ir 10 balų įvertinimais bei išlaikė pasirinktus egzaminus. Šioms gimnazistėms Taujėnų gimnazijos Gabių mokinių rėmimo programa skyrė piniginius prizus už puikų ir labai gerą mokymąsi, valstybinio užsienio kalbos (anglų) žinių įvertinimą 100 balų, gautą II laipsnio diplomą 53-ajame Lietuvos mokinių filologų konkurse (už gerą tautosakos darbą).

Taujėnų miestelio ir gimnazijos bendruomenė, šeimos ir draugai tikisi bei linki, kad šiems abiturientams pasisektų gyvenime, kad jie taip pat veržliai ir užtikrintai siektų savo tikslų, svajonių įgyvendinimo.

Taujėnų gimnazijos informacija

Ryčio Čekavičiaus nuotraukos