Naujiena

2021 m. rugpjūčio 10 d.

Dar išsamiau apie bendruomenių iniciatyvas

Ukmergės rajono gyventojai nuo rugpjūčio 5-osios iki rugsėjo 3-osios balsuodami sprendžia, kurias pačių rajono gyventojų pateiktas iniciatyvas, skirtas gyvenamajai aplinkai ir viešajai infrastruktūrai gerinti ir kurti, turėtų įgyvendinti Ukmergės rajono savivaldybė.

Tad jei Jums jau 16 metų, esate Ukmergės rajone gyvenamąją vietą deklaravęs gyventojas, dar turite laiko balsuoti už tą projektą, kuris Jums yra originaliausias, įdomiausias ir labiausiai reikalingas bendruomenei.

Didžiausio gyventojų palaikymo sulaukusią (-ias) iniciatyvą (-as) – surinkusią (-ias) ne mažiau kaip 300 rajono gyventojų balsų ir Savivaldybės tarybos patvirtintą (-us) jos (-jų) projektą (-us) įgyvendins Ukmergės rajono savivaldybės administracija. Laimėjusių idėjų įgyvendinimas bus 100 proc. finansuojamas savivaldybės biudžeto lėšomis.

!!Interneto prieigos neturintys ukmergiškiai kviečiami balsuoti artimiausioje bibliotekoje, kur jie gali naudotis nemokamu internetu ir sulaukti bibliotekininko pagalbos.

!!Nepamirškite, kad vienas gyventojas turi teisę balsuoti už visus atrinktus projektus, atiduodamas po vieną balsą už kiekvieną projektą.

SVARBU!!Jūsų balsai užskaitomi tik tuomet, kai pildote apklausos formą

UŽPILDYTI APKLAUSOS FORMĄ

Išsamiau apie projektus skaitykite >> ČIA

UKMERGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS BENDRUOMENĖS INICIATYVŲ, SKIRTŲ GYVENAMAJAI APLINKAI KURTI IR PLĖSTI, PROJEKTŲ IDĖJŲ ATRANKOS IR FINANSAVIMO TVARKOS APRAŠAS