Naujiena

Dėl finansinės paramos teikimo pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms sąlygų ir tvarkos patvirtinimo
2022 m. Sausio 21 d.

Dėl finansinės paramos teikimo pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms sąlygų ir tvarkos patvirtinimo

Kitą savaitę, sausio 27 dieną, susirinkę Ukmergės rajono savivaldybės tarybos nariai spręs, ar tvirtinti Ukmergės rajono savivaldybės finansinės paramos teikimo pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms sąlygas ir tvarką.

Tikimasi, kad papildomos finansinės paramos būstui įsigyti teikimas, padės ne tik sustabdyti Ukmergės rajono gyventojų skaičiaus mažėjimą, bet jį stabilizuos ir prisidės prie jo augimo.

Savivaldybės finansinė parama bus teikiama kartu su valstybės finansine paskata pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms. Finansinė parama jaunai šeimai sieks 10 procentų būsto kredito pirmajam būstui įsigyti sumos, bet ne daugiau kaip 5 tūkstančius eurų.

Teisę pasinaudoti šia parama turės jaunos šeimos,

  • kurios Ukmergės rajono savivaldybės teritorijoje įsigijo pirmąjį būstą pasinaudodamos finansine paskata pagal Lietuvos Respublikos finansinės paskatos pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms įstatymą,
  • kurios kreipimosi dėl Savivaldybės finansinės paramos metu neturi kito būsto,
  • kurios kreipiasi į Savivaldybės administraciją ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo kredito sutarties sudarymo dienos arba nuo būsto statybos užbaigimo dienos

Savivaldybės finansinę paramą gavusi jauna šeima įsipareigos pirmuosius 10 metų nuo nuosavybės teisės į būstą įregistravimo Nekilnojamojo turto registre dienos, deklaruoti gyvenamąją vietą Ukmergės rajono savivaldybės teritorijoje.

Ukmergės rajonas jau greitai taps patrauklia vieta apsigyventi ne vienai jaunai šeimai.