Naujiena

ESO praneša apie elektros energijos tiekimo gedimų šalinimą Ukmergėje
2021 m. sausio 28 d.

ESO praneša apie elektros energijos tiekimo gedimų šalinimą Ukmergėje

Dėl iškritusio gausaus šlapio sniego Ukmergės mieste ir rajone šiuo metu be elektros yra 600 namų ūkių. Per pastarąsias dvi paras 6.5 tūkst. ukmergiškių vartotojų elektros tiekimas jau yra atstatytas (įskaitant ir pasikartojančius elektros energijos tiekimo sutrikimus).

Visų elektros energijos tiekimo sutrikimų priežastis ta pati – šlapio sniego apdraba, kuri susikaupė ant medžių. Neatlaikę sniego svorio medžiai ar jų šakos lūžta ir virsta ant skirstomojo elektros tinklo oro linijų.

Apie tai šįryt savivaldybę informavo ESO Ryšių su visuomene projektų vadovas Paulius Kalmantas.

ESO atstovas taip pat pranešė, kad Ukmergės regione suintensyvintos ESO pajėgos gedimų šalinimui – sutrikimai buvo šalinami visą naktį, o iš ryto pasitelktos papildomos operatyviosios pagalbos brigados. Iš viso čia dirba 8 ESO specialistų brigados. Gedimai šalinami toliau – didžiausias prioritetas šiandien atstatyti elektrą tiems gyventojams, kurie jos neturi ilgiausiai.

„ESO toliau nuosekliai bendrauja su savivaldybėmis, vietos seniūnijomis ir miškų urėdijų padaliniais siekiant kuo skubiau atstatyti elektros energijos tiekimą.

Tačiau, nepaisant visų dedamų pastangų, dalis elektros atstatymo darbų užtrunka. Atsiprašome visų vartotojų dėl patiriamų nepatogumų, labai prašome supratingumo ir kantrybės.

Dingus elektrai vartotojams gedimą rekomenduojame registruoti specialioje formoje arba prisijungus ESO savitarnoje,“ - teigė P. Kalmantas.

Daiva Zimblienė
Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė
Nuotrauka iš ESO archyvo