Naujiena

Keliasdešimčiai jaunosios kartos ukmergiškių įteikė po padėkos raštą, rožės žiedą ir piniginį prizą (nuo 50 iki 250 eurų), kurių bendra suma – 6 800 eurų
2021 m. gruodžio 22 d.

Gabiausiems išdalintos piniginės premijos

Jau tapo gražia tradicija baigiantis metams iškilmingai apdovanoti gabiausius rajono vaikus ir jaunimą iki 25 metų.  Šiandien gabiausieji ir talentingiausieji moksleiviai, jų mokytojai ir tėvai rinkosi į Ukmergės kultūros centro salę.

Čia Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, administracijos direktorius Darius Varnas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas keliasdešimčiai jaunosios kartos ukmergiškių įteikė po padėkos raštą, rožės žiedą ir piniginį prizą (nuo 50 iki 250 eurų), kurių bendra suma – 6 800 eurų.

Už nuopelnus įvairiuose respublikiniuose ir tarptautiniuose kūrybos, meno, gebėjimų, mokslo konkursuose, pasiekimus sporto varžybose, rungtynėse, čempionatuose rajono gabiausiuosius jau 15-us metus taip pagerbia savivaldybės įsteigtas Gabių vaikų ir jaunimo rėmimo fondas. Per tuos metus pastebėta, įvertinta, apdovanota tūkstančiai Ukmergės vaikų ir jaunuolių.

Fondo globėjas yra Ukmergės rajono meras, fondo komisijos pirmininkas – savivaldybės administracijos direktorius. Fondą sudaro rajono savivaldybės biudžeto ir rėmėjų skirtos lėšos. 2021 metais šį fondą parėmė bendrovės „Ukmergės duona“, „Ukmergės vandenys“, „Ukmergės pramonės parkas“, „Ukmergės melioracija“, „Bikuvos statyba“, „Transresta“, „DAW Lietuva“, AUDRYS BYGSSERVICE AS ir „Likmerė“. Pastaroji įmonė šiam fondui lėšų skiria nuo pat jo įsikūrimo pradžios – nuo 2007 metų.

Apdovanotųjų sąrašas ČIA

 

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vedėjo pavaduotoja

Dainiaus Vyto nuotraukos

 


Galerija