Naujiena

Į posėdį rinkosi Ukmergės rajono savivaldybės taryba
2022 m. Gegužės 27 d.

Į posėdį rinkosi Ukmergės rajono savivaldybės taryba

Gegužės 26 d. nuo 10 val. vyko 7-asis Ukmergės rajono savivaldybės tarybos posėdis, kurį tiesiogiai galėjo stebėti kiekvienas norintis Ukmergės rajono gyventojas.

Iš 25 Tarybos narių posėdyje dalyvavo 20. Dėl pateisinamų priežasčių nebuvo Janinos Galiauskienės, Kazio Grybausko, Angelės Jokubynienės, Algirdo Kopūsto ir Kęstučio Zinkevičiaus.

Posėdžio pradžioje tradiciškai buvo pasveikinti gegužės mėnesį gimtadienius šventę Tarybos nariai: Stasys Jackūnas (Lietuvos socialdemokratų partija) ir Aušrinė Stočkutė (Darbo partija).

Apie 40 minučių trukusiame posėdyje apsvarstyti 24 į jo darbotvarkę įtraukti klausimai, išklausytos papildomos informacijos.

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas pagarsino praėjusio, balandžio 28 dienos, Tarybos posėdžio Piliečių tribūnoje pasisakiusiam Vaidui Ramoškai parengtą atsakymą dėl Ukmergės mieste stovinčios skulptūros „Vėliavnešiai“ demontavimo ar iškėlimo. O savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas pristatė Juliui Kazėnui parengtą atsakymą. Minėto posėdžio Piliečių tribūnoje šis ukmergiškis pasisakė dėl Ukmergės rajono savivaldybės administracijos darbuotojų ir Tarybos narių komunikavimo.

Sekantis Tarybos posėdis bus šaukiamas birželio 30 dieną.

Kaip ir ankstesni, taip ir šis Tarybos posėdis buvo tiesiogiai transliuojamas oficialiame savivaldybės „YouTube“ kanale. Todėl, kas neturėjo laiko stebėti tiesioginės transliacijos, visuomet gali peržiūrėti posėdžio įrašą ir išklausyti visus posėdžio metu skaitytus pranešimus, paspaudę šią nuorodą: https://www.youtube.com/watch?v=lLiqeq8noN4

Radvilės Pesliakaitės informacija

Daivos Zimblienės nuotraukos