Naujiena

2020 m. Lapkričio 13 d.

Informacija dėl paramos maisto produktais ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo

Logotipas

Informuojame, kad paramos maisto produktais ir higienos prekėmis iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo maisto produktų davinį GRUODŽIO mėnesį sudarys šie maisto produktai:

 1.  Saldintas sutirštintas pienas  – 1 vnt.
 2.  Konservuota sriuba– 1 vnt.
 3.  Grikių kruopos – 1 vnt.
 4.  Greito paruošimo avižų košė – 1 vnt.
 5.  Rapsų aliejus – 1 vnt.
 6.  Vištienos konservai – 1 vnt.
 7.  Konservuotos pupelės – 1 vnt.
 8.  Miltų mišinys keksui – 1 vnt.
 9.  Riešutų ir razinų mišinys – 1 vnt.
 10. Avižiniai sausainiai – 1 vnt.
 11. UAT pienas – 1 vnt.

GRUODŽIO mėnesio higienos prekės:

 1. Šampūnas – 1 vnt.
 2. Dantų pasta – 1 vnt.
 3. Dantų šepetėlis – 1 vnt.
 4. Skalbimo skystis – 1 vnt.
 5. Muilas – 1 vnt.

Atsižvelgiant į tai, kad asmenų prašymai galioja vienerius kalendorinius metus, o kitiems metams EPLSAF paramai gauti asmenys prašymus pradeda teikti nuo einamųjų metų gruodžio 1 d., siekiant išvengti didelių paramos gavėjų srautų savivaldybėse ar seniūnijose, š. m. gruodžio mėn., sudaryta galimybė pratęsti 2020 m. galiojusių prašymų terminą iki 2021 m. gruodžio 31 d. imtinai.

Nauji klientai prašymus EPLSAF paramai gauti gali teikti bet kuriuo metu pagal gyvenamą vietovę (gyvenantys kaimiškose teritorijose kreipiasi į savo seniūnijos socialinį darbuotoją, gyvenantys mieste – į Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centro specialistą), todėl primename, kad, siekiant užtikrinti visų saugumą, duomenys, reikalingi prašymui užpildyti, pateikiami nuotoliniu būdu, t. y., telefonu, elektroniniu paštu ir pan.

Lietuvoje dėl COVID-19 paskelbus karantiną, iškilo rimtas iššūkis kaip užtikrinti, kad labiausiai skurstantys gyventojai galėtų gauti paramą maisto produktais, maksimaliai apsaugant ir ją dalinančius darbuotojus, ir pačius gavėjus. Kiekvienam paramos gavėjui dalinimo punktuose bus paruošti maisto produktų ir higienos prekių paketai, kuriuos žmonės pasiims nekontaktuodami su socialiniu darbuotoju. Atsiimant paketus, privaloma išlaikyti dviejų metrų atstumą vienas nuo kito ir nuo darbuotojo, dalinančio paketus. Draudžiama būriuotis eilėse. Būtina laikytis visų apsaugos priemonių šiuo sunkiu ir sudėtingu laikotarpiu. Saugokime vieni kitus!

Socialinės paramos skyriaus informacija