Naujiena

Tinklinio varžybos
2021 m. gruodžio 20 d.

Projektas „Ir vėl judam“ artėja link pabaigos

Metų pabaiga jau ant nosies, prie finišo artėja ir šių metų jaunimo projektas „Ir vėl judam“. Jaunimo laisvalaikio centro (JLC) mobiliojo darbo su jaunimu komanda yra dėkinga Ukmergės rajono savivaldybei ir Jaunimo reikalų departamentui prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, nes patikėjo jais ir finansavo šį projektą, skirtą darbui su jaunimu kaimiškose vietovėse. Ačiū projekto organizatoriai taria ir Pabaisko, Veprių, Krikštėnų bendruomenėms ir seniūnijoms, kurios savo infrastruktūra ir atviromis širdimis prisidėjo prie vykdyto darbo.
Nuo metų pradžios projekto veiklos įsibėgėjo ir vasarą pasiekė tikrą piką. Šiltuoju metų laiku netrūko intensyvios socializacijos, asmeninio augimo, patirčių ir, žinoma, linksmybių.
„kitOKia“ vasaros stovykla jaunuoliams parodė, kad atsikėlus prieš saulėtekį galima nuveikti labai daug! Kad bendravimas ir pasitikėjimas vienas kitu gali sukurti stiprius tarpusavio santykius, padedančius augti kaip asmenybei ir išmokti labiau savimi pasitikėti.
Festivalyje JAUJAU’21 užsimezgė daug naujų pažinčių ir ne vienas suprato, kad „kitur“ nebūtinai yra geriau ir reikia mokytis gyventi „ten, kur esu“.
Vasaros pabaigoje nemažai jaunimo pirmą kartą išbandė plaukimą baidarėmis: pasirodo, komandinis darbas ir sinchroniškas irklavimas yra kelias į pergalę.
Tiesiant bendrystės tiltus Veprių bendruomenėje, dalyviai varžėsi draugiško tinklinio varžybose, kurių metu visiems be išimties padidėjo dopamino kiekis.
Rudenį startavo Grybautojų čempionatas. Buvo  išrinkti „Grybų karalius“, „Dosniausias grybautojas“ ir „Grybų valdovai“. Beje šio čempionato aktyviausieji buvo ne jaunosios kartos atstovai.
Rečionių JLC padalinyje, atsisveikindami su vasara, projekto dalyviai taip šoko, kad net langai pradėjo rasoti.
Jaunuoliai Pabaiske orientavosi  ir „suko“ smegenis šifruodami užuominas, žaisdami stalo žaidimus daug bendravo, metė vieni kitiems iššūkius ir tikrino savo ego pajėgumą, kartu žiūrėjo filmus ir diskutavo. Žinoma, „Helovino" teminis vakaras - diskoteka ir žaidimai nepaliko abejingų.

Prie visų šių patirčių mobilioji darbo su jaunimu komanda kas savaitę padėjo jaunimui „išsiventiliuoti“ dienos metu sukauptas emocijas, į namus grįžti su visai kito lygio nuotaika. Komanda mielai dalinosi patirtimi, kai jaunuoliams iškildavo gyvenimiški klausimai.

Paskutiniosiomis metų dienomis visi draugavę, kartu buvę ir augę jaunuoliai susirinks paskutiniam, finaliniam metų susitikimui. Aptars, kaip sekėsi, dalinsis prisiminimais, dar kartą mėgausis buvimu kartu ir drąsiai žvelgs į ateitį, nes kitais metais laukia nauji iššūkiai, naujos patirtys...

Kiekvieną norintį susipažinti, sudalyvauti, susidraugauti ir net prisidėti mobilioji darbo su jaunimu komanda maloniai kviečia puodeliui kavos ar arbatos į Jaunimo laisvalaikio centrą. Čia gausite visą informaciją apie vykdomus projektus. Taip pat galite apsilankyti interneto puslapyje: https://www.jlc.lt/mobilus-darbas ir https://www.facebook.com/MDUkmerge.


Galerija