Naujiena

Iš darbo išeinantiems įteiktos Mero padėkos
2021 m. vasario 26 d.

Iš darbo išeinantiems įteiktos Mero padėkos

Šiandien, vasario 26-ąją, Ukmergės rajono savivaldybės vadovai atsisveikino su darbą Savivaldybėje paliekančiais darbuotojais: Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vyriausiąja specialiste Danute Blockuviene, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiuoju specialistu Gediminu Židoniu, Ukmergės miesto seniūnijos specialiste Milda Kaušiene, Žemaitkiemio seniūnijos specialiste Irena Rinkevičiene ir Želvos seniūnijos specialiste Nijole Šeduikiene. Už ilgametį darbą, žinias ir sugebėjimus, atiduotus darbui Ukmergės rajono savivaldybės administracijoje jiems įteiktos Mero padėkos.

Už darbą, žinias ir sugebėjimus, atiduotus Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Mero padėkos taip pat įteiktos ir iš darbo Deltuvos seniūnijoje išeinantiems Ūkinio aptarnavimo tarnybos darbininkams Povilui Kabokui, Vidmantui Tamošiūnui ir Jonui Malūnavičiui.

Vasario 11-ąją darbą Strateginio planavimo ir biudžeto skyriuje paliko vyriausioji specialistė Gražina Kaziulienė. Jai taip pat už ilgametį atsakingą ir profesionalų darbą, žinias ir sugebėjimus, atiduotus darbui Ukmergės rajono savivaldybės administracijoje įteikta Mero padėka

 

 

 


Galerija