Naujiena

Iškilmingame Tarybos posėdyje padėkota rėmėjams bei geradariams
2021 m. liepos 12 d.

Iškilmingame Tarybos posėdyje padėkota rėmėjams bei geradariams

Liepos 10-ąją, Ukmergės miesto šventė metu, scenoje prie Kultūros centro vykusioje iškilmingame ir viešame 7-ame Ukmergės rajono savivaldybės tarybos posėdyje nusilenkta ir padėkota Ukmergės rajono savivaldybės Gabių vaikų ir jaunimo rėmimo fondo rėmėjams bei kitiems geradariams.

„Nuoširdžiai dėkoju už Jūsų geranoriškumą, supratimą ir paramą Ukmergės rajono savivaldybės Gabių vaikų ir jaunimo rėmimo fondui. Tikiuosi, kad mūsų sėkmingas bendradarbiavimo pavyzdys įkvėps ir kitus prisijungti prie vaikų ir jaunimo skatinimo siekiant aukštų rezultatų mokslo, kultūros bei sporto srityse“ – tokius padėkos žodžius ne kartą posėdyje kartojo Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius, Gabių vaikų ir jaunimo rėmimo fondo pirmininkas Darius Varnas.

D. Varnas kartu su ir savo pavaduotoja Dale Steponavičiene padėkos raštus ir simbolines dovanas įteikė:
  • UAB „Ukmergės duona“ vadovei Eurikai Maselskienei,
  • UAB „Bikuvos prekyba“ vadovui Gintarui Sadaunikui,
  • UAB „Likmerė“ vadovui Mindaugui Kasmauskiui,
  • UAB „Ukmergės melioracija“ vadovui Nerijui Stakauskui,
  • UAB „TRANSRESTA“ vadovui Arūnui Kaseliui,
  • AUDRIUS BYGSSERVICE AS vadovui Audriui Pusvaškiui,
  • UAB DAW Lietuva vadovei Editai Sakalauskienei.
Dėl alinančio karščio bei kitų priežasčių ne visi rėmėjai galėjo atvykti į minėtą posėdį. Padėkos raštus atsiėmė tik G. Sadaunikas ir A. Pusvaškis. Kitiems padėkos raštai ir dovanos bus perduoti.

Plieskiant saulei ir svilinant daugiau nei 30 laipsnių karščiui, posėdyje buvo trumpam prisiminta ir šių metų žiema su savo išdaigomis. Kai sausio pabaigoje tiek daug prisnigo, jog lūžo ir virto medžiai užtverdami kelius ir takus, sunkiai privažiuojamose vietose esančios elektros transformatorių pastotės atsidūrė gausaus sniego gniaužtuose ir dėl jų gedimo atokiuose vienkiemiuose gyvenantys žmonės kelioms paroms buvo palikti be elektros.

Po gausaus snygio ESO darbuotojams padėjo šalinti gedimus UAB „DAUKASTA“ vadovas Vaidas Žižys. Jis turimu sniego motociklu ESO darbuotojus pavežėjo iki gedimų vietų dviejose seniūnijose – Pabaisko ir Želvos.

O Ukmergės keturratininkų klubo „Sakyk, rožė“ vadovas Rolandas Kergis subūrė bendraminčius ir nuo nuvirtusių medžių bei nulūžusių šakų išvalė prie „Šilo“ progimnazijos esančiame miške įrengtas sveikatingumo trasas.

„Nuoširdžiai dėkoju Jums už geranorišką pagalbą, supratimą ir paramą Ukmergės rajono savivaldybei šalinant gamtos stichijos padarinius. Tikiuosi, kad mūsų sėkmingas bendradarbiavimo pavyzdys įkvėps ir kitus prisijungti atliekant gerus darbus Ukmergės gyventojų labui“, - rašoma V. Žižiui ir R. Kergiui skirtuose administracijos direktoriaus D. Varno pasirašytuose padėkos raštuose. Šie šaunūs vyrai posėdyje taip pat nedalyvavo. Padėkos raštai ir simbolinės dovanos jiems taip pat bus perduotos.

Daiva Zimblienė
Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyriausioji specialistė
Dainiaus Vyto nuotraukos

Galerija