Naujiena

Tarybos posėdžio akimirka
2022 m. Gruodžio 21 d.

Įvyko paskutinis šiais metais Ukmergės rajono savivaldybės tarybos posėdis

Gruodžio 21 dieną vyko jau paskutinis šiais metais Ukmergės rajono savivaldybės tarybos posėdis.

Kaip ir kiekvieną anksčiau įvykusį, taip ir šį, jau 15-ąjį šiais metais Tarybos posėdį, tiesiogiai galėjo stebėti kiekvienas norintis Ukmergės rajono gyventojas.

Iš 25 Tarybos narių posėdyje dalyvavo 21. Dėl pateisinamų priežasčių nebuvo Arūno Civilkos, Valdo Kersnausko, Arvydo Pėšinos ir Arūno Dudėno.

Posėdis prasidėjo nuo Ukmergės Švč. Trejybės parapijos klebono Šarūno Petrausko sveikinimo, kuriame jis citavo šventiniam laikotarpiui naudingus ir nuoširdžius Popiežiaus Pranciškaus žodžius, o vėliau visus sveikindamas su artėjančiomis šventosiomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais padalijo kiekvienam posėdžio dalyviui kalėdaičių.

Vėliau savivaldybės vadovai meras Rolandas Janickas, mero pavaduotoja Agnė Balčiūnienė, administracijos direktorius Darius Varnas ir jo pavaduotoja Dalė Steponavičienė tradiciškai pasveikino lapkričio mėnesį gimtadienį šventusią Tarybos narę Janiną Galiauskienę.

Lapkričio 24 dieną vykusiame savivaldybės tarybos posėdyje Piliečių tribūnoje pasisakė ukmergiškis Vytautas Česnaitis. Tuomet jis kalbėjo apie prezidento Antano Smetonos atminimo įamžinimą ir kario skulptūros, esančios Sovietų sąjungos karių palaikų palaidojimo vietoje Pašilėje, iškėlimą.

Šio posėdžio metu meras R. Janickas pakomentavo iš Piliečių tribūnos kalbėjusio V. Česnaičio pasisakymus. Visą komentarą galite pamatyti vaizdo įraše (nuo 13:10 min.), kurį rasite šio straipsnio apačioje.

Virš valandos trukusiame posėdyje iš viso apsvarstyta 25 į jo darbotvarkę įtraukti klausimai, išklausytos papildomos informacijos. Kadangi darbotvarkės klausimai iki tol buvo svarstyti visuose Tarybos komitetuose, posėdžiavę politikai pateiktiems sprendimų projektams pritarė be ilgų diskusijų.

Šiandien Tarybai buvo pristatytas ir svarbiausias savivaldybės šių metų finansinis dokumentas – Ukmergės rajono savivaldybės 2023 metų biudžeto projektas. Jį pristatė administracijos direktorius Darius Varnas. Sekite savivaldybės naujienas, apie tai informuosime plačiau greitu metu.

Posėdžio pabaigoje savivaldybės vadovai visus pasveikino su artėjančiomis šventėmis, pasidžiaugė bendrais nuveiktais darbai. Posėdžio dalyviai vieni kitiems linkėjo taikos, ramybės, sveikatos, santarvės ir gerų ateinanančių metų.

Sekantis Tarybos posėdis vyks jau kitų, naujųjų 2023-ųjų metų, sausio 19 dieną.

Kaip ir ankstesni, taip ir šis Tarybos posėdis buvo tiesiogiai transliuojamas oficialiame savivaldybės „YouTube“ kanale. Todėl, kas neturėjo laiko stebėti tiesioginės transliacijos, visuomet gali peržiūrėti posėdžio įrašą ir išklausyti visus posėdžio metu skaitytus pranešimus, paspaudę šią nuorodą: https://www.youtube.com/watch?v=XCFZtgKU12g

Chrisija Kvietkauskienė
Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

Dainiaus Vyto nuotraukos

 


Galerija