Naujiena

Jau 231 Ukrainos pilietis Ukmergę pasirinko laikinais savo namais
2022 m. kovo 28 d.

Jau 231 Ukrainos pilietis Ukmergę pasirinko laikinais savo namais

Kovo 28-osios duomenimis jau 231 Ukrainos pilietis Ukmergėje rado saugų prieglobstį nuo jų šalyje vykdomos Rusijos agresijos: 119 moterų, 13 vyrų ir 98 vaikai, kurių amžius nuo 1 iki 17 metų. Tarp atvykusiųjų 4 neįgalieji, 3 nėščiosios, 1 onkologinis ligonis ir 7 kūdikiai.

Ukrainiečiai atvyko iš įvairių karo siaubą išgyvenančios Ukrainos didmiesčių ir mažesnių miestų: Kyivo, Kharkivo, Lvivo, Dnipro, Zaporizhzhyos, Čerkasovo, Nikolajevo, Varvos, Pereginsko, Rovno, Vlasovkos, Ternovkos, Berdičiavo, Ternopilio, Sčepino, Priorilskoje, Sčastije, Irpinjo, Kropeničkijo, Korosteno, Radomyšlio, Krivoj Rogo Lucko, Vinicos, Olšankos, Žitomyro, Pavlovkos, Brovary, Obukhovo, Pryluky, Starokostiantynivo ir kt.

Atvykstančiųjų sulaukiame kasdien. Labai prašome visų gyventojų, kurie, galbūt, naudodamiesi asmeniniais ryšiais, ukrainiečius karo pabėgėlius jau priėmė ar dar tik rengiasi priimti į savo namus, informuoti apie tai Ukmergės rajono savivaldybę.

Būtinai praneškite, jei galite padėti pasiūlydami turimas laisvas gyvenamas patalpas (butą, namą, sodybą, sodo namelį ar kt.) laikinam Ukrainos karo pabėgėlių priėmimui.

Už tai yra atsakingas mūsų darbuotojas - Aidas Dutkus, Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjas, tel. 8 611 35277, el. p. [email protected]

Privalome veikti ne atskirai, o koordinuotai ir vieningai.

Visus kviečiame ir toliau dalyvauti paramos akcijoje „Ukmergė – Ukrainai“ https://www.ukmerge.lt/.../akcija-ukmerge-ukmerge-tesiasi/, o norinčius savanoriauti užpildyti anketą https://bit.ly/3KlOdXy