Naujiena

„Jonvakaris“ Balelių kaimo bendruomenėje
2021 m. Birželio 25 d.

„Jonvakaris“ Balelių kaimo bendruomenėje

Kiekvieną vasarą per Lietuvos miestus, miestelius nuvilnija vasaros švenčių šurmulys. Ir Balelių kaimo bendruomenė baleliečius bei svečius sukvietė į tradicinę Joninių šventę „Jonvakarį“. Įgyvendindami projektą baleliečiai siekia gaivinti ir puoselėti Balelių kaimo tradicijas ir bendruomeniškumą. Šventinio renginio programa buvo išties įvairi ir šventiška. Koncertinę programą parengė Dainavos meno mėgėjų kolektyvas, mokyklinio amžiaus vaikų šokių kolektyvas ir kviestiniai muzikantai. Šventėje vyko amatininkų mugė. Šventę vainikavo Balelių krašto Jonų ir Janinų pasveikinimas, joninių laužas. Mažieji baleliečiai turėjo galimybę išsidūkti batutuose.

„Norime pasidžiaugti, kad šventėje dalyvavo išties labai didelis dalyvių skaičius. Veiklomis ir renginio formatu stengėmės suburti vietos ir kraštiečių bendruomenę. Pasiruošimas ir dalyvavimas šventėje dar labiau sutelkė bendruomenę bendruomeniškumui ir turiningam laisvalaikio praleidimui“,- sakė Daiva iš Balelių.

Projektas įgyvendintas Ukmergės rajono savivaldybės administracijos NVO veiklos skatinimo konkurso lėšomis pagal veiklos prioritetą – tradicinių renginių, reikšmingų Ukmergės krašto žmonėms, organizavimas arba Ukmergės rajono atstovavimas, dalyvaujant tradiciniuose respublikiniuose bei tarptautiniuose renginiuose.

Projekto finansavimo šaltinis – Ukmergės rajono savivaldybė.


Galerija