Naujiena

Ką reikia žinoti dėl odontologų ir burnos priežiūros specialistų vakcinacijos
2021 m. sausio 04 d.

Ką reikia žinoti dėl odontologų ir burnos priežiūros specialistų vakcinacijos

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras patvirtino Gyventojų skiepijimo valstybės biudžeto lėšomis įsigyjama COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina organizavimo tvarkos aprašą. Vadovaujantis įsakymu, prie aukščiausios rizikos grupės priskiriami medikai ir savanoriai, tiesiogiai dirbantys su COVID-19 pacientais. Odontologai bei burnos priežiūros specialistai taip pat įtraukti į prioritetinę didelės ir vidutinės rizikos grupę.

Ukmergės rajono savivaldybė, siekdama užtikrinti tinkamą gyventojų skiepijimo vakcina proceso organizavimą, kviečia Ukmergės rajono savivaldybės teritorijoje odontologinės priežiūros (pagalbos) įstaigas ir specialistus bendradarbiauti - prašome sudaryti darbuotojų sąrašus pagal pateiktą lentelės pavyzdį. Užpildytą lentelę atsiųskite el. p. sveikata@ukmerge.lt

Ukmergės rajono savivaldybėje vakcinaciją organizuojanti asmens sveikatos priežiūros įstaiga yra VšĮ Ukmergės pirminės sveikatos priežiūros centras.

Vakcinavimas bus vykdomas priklausomai nuo COVID-19 vakcinos prieinamumo ir tipo. Jei užpildėte anketą ir esate pasirengę darbuotojų sąrašus, apie tai, kada, kur ir kaip vyks Jūsų Įstaigos darbuotojų vakcinacija, būsite informuoti iš anksto.

Ukmergės rajono savivaldybės administracija