Naujiena

„Kairos“ projekto įgyvendinimas eina į pabaigą
2021 m. spalio 07 d.

„Kairos“ projekto įgyvendinimas eina į pabaigą

Baigiantis tarptautiniam „Kairos“ projektui spalio 5-6 dienomis vyko paskutinės tematinės dirbtuvės, kuriose buvo aptariami socialinės sanglaudos klausimai.

Ukmergėje turėjęs vykti renginys, dėl sudėtingos situacijos šalyje, vyko nuotoliniu būdu. Renginio organizatoriams, Ukmergės rajono savivaldybės administracijos atstovams, teko nelengva užduotis - miesto unikalumą ir grožį užsienio partneriams pristatyti filmuotos medžiagos pagalba. Įgyvendinant šią užduotį labai svarbų vaidmenį suvaidino miesto gyventojai.

„Vykdant projektą, kai buvo atliekamos apklausos, organizuojami susitikimai, pajutome žmonių įsitraukimo į veiklas reikšmę, gyventojų nepamainomą indėlį, kuriant miesto ateitį. Būtent šis atradimas ir nulėmė sprendimą, Ukmergę užsieniečiams pristatyti  ne tik parodant gražią ir sutvarkytą aplinką, bet ukmergiškių pagalba perteikiant jausmą, kuris apima išėjus pasivaikščioti į mūsų miestą,“ -  pasakoja Artūras Sakalauskas, Ukmergės rajono savivaldybės, Urbanistikos ir infrastruktūros skyriaus vedėjo pavaduotojas (vyr. architektas).

Mielai dalinamės miesto vaizdais norėdami priminti, kokia nuostabi yra mūsų Ukmergė.