Naujiena

2020 m. Lapkričio 24 d.

Kviečiame į seminarų ciklą „NVO projektų rengimas ir vadyba“

Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir turizmo skyrius kviečia rajone registruotas ir/ar veikiančias nevyriausybines organizacijas bei sporto, kultūros, socialinių, kaimo plėtros projektų rengėjus į praktinius projektų rengimo įgūdžius gilinantį seminarų ciklą „NVO projektų rengimas ir vadyba“ 

KAM SKIRTA: Kultūros, sporto, bendruomeninėms, socialinės krypties ir visoms nevyriausybinėms organizacijoms bei projektų vykdytojams. Dalyvavimas nemokamas. 

Organizuojami 6 nuotoliniai seminarai (konsultacijos) tema "NVO projektų rengimas ir vadyba". 

Seminarų ciklo programa yra siekiama, kad Ukmergės rajono nevyriausybinės organizacijos ugdytų kompetencijas ir kiek įmanoma kokybiškiau siektų konkuruoti paraiškų teikimo kvietimuose įvairiose veiklos srityse.

Seminaruose (konsultacijose) bus analizuojamos LR Ministerijų ir įstaigų įgyvendinamos programos (paraiškos, taisyklės, reikalavimai pareiškėjams), skirtos NVO sektoriaus projektams finansuoti bei konsultuojama konkrečių projektų rengimo klausimais.

Kviečiame sugerti siūlomas žinias, kurių didžioji dalis bus praktiniai patarimai ir pagalba planuojant, įsivertinant, siekiant jūsų tikslinių projektų sėkmės. Kviečiame pasinaudoti galimybe!


KADA: Seminarai vyks 2020 m. lapkričio 25 d. – gruodžio 17 d. nuo 17 val. iki 18.30 val.
Seminarai ir konsultacijos bus vykdomos naudojant Zoom platformą, virtuali nuoroda bus atsiųsta visiems užsiregistravusiems į el. pašto dėžutes.

Mokymų (konsultacijų grafikas);

  • LR Žemės ūkio ministerijos ir vietos veiklos grupių 2020 11 25;
  • Kūno kultūros ir sporto departamento 2020 12 09
  • Švietimo mainų paramos fondo 2020 12 10
  • LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos - 2020 12 15
  • LR Kultūros ministerijos 2020 12 16;
  • Ukmergės rajono savivaldybės administracijos 2020 12 17

Į seminarus vykdoma išankstinė registracija el. paštu [email protected] , nurodant vardą pavardę, atstovaujamą organizaciją ir kontaktinį elektroninio pašto adresą bei telefono Nr. (prašome registruotis likus ne mažiau kaip 1 dienai iki seminaro).

Mokymų programa