Naujiena

2021 m. gruodžio 23 d.

Kviečiame registruotis į kraštiečių bendruomenę

Ukmergės miestas 2023 metais minės 690-ies metų sukaktį

Kiekvieną miestą kuria, keičia ir skatina jo augimą ŽMONĖS. Čia gyvenantys. Iš čia kilę ar kitokių sąsajų su šiuo kraštu turintys. Ukmergė – irgi ne išimtis...

Ukmergiškių buvo, yra ir, neabejojame, kad bus – DAUG. Ir ukmergiškiai visada yra KARTU  – kur bebūtų, kuo betaptų, kuria pasaulio kalba bekalbėtų.

Artėjančios garbingos Ukmergės miesto sukakties proga Ukmergės rajono savivaldybė rodo iniciatyvą ir kviečia visus jungtis į savo kraštui neabejingųjų bendruomenę. Palaikykime ryšį vieni su kitais, didžiuokimės savo ukmergietiška kilme, bendradarbiaukime kurdami Ukmergės ateitį  ir nenumaldomai artėjantį 690-ąjį Ukmergės gimtadienį džiugiai pasitikime drauge!   

Sveikiname visus Ukmergėje gyvenančius, čia augusius, iš čia kilusius ir po platų pasaulį ar Lietuvą išsibarsčiusius ukmergiškius su artėjančiu miesto jubiliejumi bei šiuos metus apvainikuosiančiomis šventėmis! Sveikatos ir geros nuotaikos linkime Jums ir Jūsų artimiesiems!

Nelaukime Naujųjų metų, neatidėkime reikšmingų darbų rytojui, o jau šiandien prisiminkime savo šaknis, burkimės į kraštiečių bendruomenę.

Visus, neabejingus Ukmergei, prašome užpildyti anketą, kurią rasite: https://bit.ly/3qmkvt7

Apie tai, kuo Jums yra ypatinga Ukmergė, parašykite šiuo el. pašto adresu: [email protected]

Gražiausių minčių autoriams bus įteiktos dovanos!

Ukmergės rajono savivaldybės administracija