Naujiena

Laikinai stabdomas ugdymo procesas vaikų lopšelyje-darželyje Saulutė
2020 m. spalio 28 d.

Laikinai stabdomas ugdymo procesas vaikų lopšelyje-darželyje "Saulutė"

Atsižvelgiant į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) prie Sveikatos apsaugos ministerijos Vilniaus departamento siūlymą, Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas spalio 27 dieną pasirašė įsakymą, kad nuo šiandien, spalio 28 dienos, Ukmergės vaikų lopšelyje-darželyje „Saulutė“ taikomas 14 dienų infekcijų plitimą ribojantis režimas (stabdomas ugdymo procesas).

NVSC duomenimis, nuo š. m. spalio 22 dienos Ukmergės vaikų lopšelyje-darželyje „Saulutė“ registruoti septyni COVID-19 ligos (koronaviruso infekcija) atvejai tarp įstaigos darbuotojų. NVSC Vilniaus departamento epidemiologinės diagnostikos metu išaiškinta, kad mažiausiai 5 darbuotojai ir 45 vaikai turėjo didelės rizikos sąlytį, todėl turi būti izoliuojami ir ugdymo procesas yra apribotas.

Dėl nedarbingumo pažymėjimo vaikų tėvai, globėjai, budintys globotojai ar dirbantys seneliai nuotoliniu būdu kreipiasi į savo sveikatos priežiūros įstaigą. Į NVSC kreiptis nereikia.

Jeigu sveikatos priežiūros įstaiga dėl apkrovos negali atsiliepti į skambučius, nedarbingumo pažymėjimas už mažo vaiko ar vaiko su negalia priežiūrą vis tiek gali būti išduodamas atgaline tvarka, bet ne daugiau nei už 5 darbo dienas.

Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Dariaus Varno įsakymas