Naujiena

Lenkijos Skarszewo mieste vyko tradicinis DFN taurės kikbokso čempionatas
2023 m. Rugsėjo 19 d.

Ukmergiškiai sėkmingai pasirodė kikbokso čempionate Lenkijoje

Lenkijos Skarszewo mieste vyko tradicinis DFN taurės kikbokso čempionatas. Lietuvos sportininkų komandos sudėtyje kovojo ir ukmergiškiai – sporto klubų „Vilkas“ bei „LT prokomanda“ atstovai. Turnyras Ukmergės sportininkams buvo sėkmingas: iškovoti 2 aukso medaliai, 3 sidabro medaliai ir 1 bronzos medalis. Tai buvo pirmosios mūsų sportininkų varžybos naujame sezone.

„LT prokomandos“ atstovai Edgaras Jurevič ir Danatas Terekas laimėjo visas savo kovas ir abu susitiko finale.

Puikiai pasirodė sporto klubo „Vilkas“ sportininkė Gabrielė Krukauskaitė, kuri laimėjo visas kovas ir tik finale nusileido Lenkijos atstovei. Ukmergiškis Spartakas Falevič savo pirmame tarptautiniame turnyre iškovojo sidabro medalį. Sporto klubo „Vilkas“ jaunasis sportininkas Denis Zelev vienbalsiu teisėjų sprendimu nugalėjo finalinėje kovoje ir buvo apdovanotas techniškiausio šios amžiaus grupės kovotojo taure.

DFN kikbokso taurės varžybose dirbo penki Lietuvos kikbokso federacijos teisėjai, iš kurių 3 ukmergiškiai. Organizatoriai gerai įvertino teisėjų iš Lietuvos darbą ir pakvietė į kitą taurės etapą, kuris vyks gruodžio mėnesį.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija
Organizatorių nuotraukos


Galerija