Naujiena

6-ąjį kartą šiais metais posėdžiavo rajono savivaldybės taryba
2021 m. Birželio 23 d.

6-ąjį kartą šiais metais posėdžiavo rajono savivaldybės taryba

Birželio 23 d. nuotoliniu būdu vyko Ukmergės rajono savivaldybės 6-asis tarybos posėdis.

Šiuo metu svarbiausi savivaldybės klausimai – dėl socialinės globos išlaidų finansavimo gyventojams, dėl Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centro teikiamų socialinių paslaugų kainų, melioracijos darbų,  daugiabučių namų atnaujinimo programos, dėl savivaldybės turto valdymo, naudojimo ir disponavimo taip pat klausimai, susiję su švietimo įstaigų veikla, ir dar daugelis kitų svarbių sprendimų buvo aptarti elektroninių ryšių priemonių pagalba.
Savivaldybės Tarybos posėdžio įrašą, kaip įprastai buvo galima stebėti Savivaldybės YouTube kanale.

Virtualiame posėdyje dalyvavo Vyriausybės atstovai Vilniaus ir Alytaus apskrityse, Ukmergės rajono savivaldybės vadovai, skyrių vedėjai ir darbuotojai, žiniasklaidos atstovai.

Prieš prasidedant posėdžiui savivaldybės meras  Rolandas Janickas informavo, kad Lietuvos Socialdemokratų partijos Frakcijos seniūnu išrinktas Ukmergės rajono savivaldybės tarybos narys Kazys Grybauskas.
Posėdyje karštos diskusijos užvirė dėl Ukmergės miesto parko, esančio adresu Vytauto g. 105 ir Anykščių skg. 4, pavadinimo. Tarybos nariai turėjo balsuoti už vieną iš keturių pavadinimų, kuriuos pasiūlė rajono gyventojai ir Savivaldybės komitetai. Balsuoti  buvo galima už vieną iš šių pasiūlytų: Rožių sodas, Svajonių sodas, Sveikatos parkas bei Vilties parkas. Daugiausia Tarybos narių balsų surinko Sveikatos parko pavadinimas.

Baigiantis posėdžiui administracijos direktorius Darius Varnas nudžiugino informuodamas, kad jau šiandien, birželio 23 d., pradės veikti miesto fontanas, kuris padės atsigaivinti karštomis vasaros dienomis Ukmergės gyventojams ir svečiams.
Sekantis, iškilmingas Tarybos posėdis planuojamas liepos 10 dieną, Ukmergės miesto šventės metu, o rugpjūčio  26 dieną vyks eilinis Tarybos posėdis.
Nespėjusius pamatyti tiesioginės Tarybos posėdžio transliacijos, kviečiame įrašą žiūrėti čia
Posėdžio protokolą greitu metu rasite čia


Airida Klevinskienė
Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

Galerija