Naujiena

2021 m. kovo 18 d.

Nauja COVID-19 realybė: kaip į mokyklas sugrįžti saugiai?

Kokių koronaviruso infekcijos (COVID-19) prevencijos priemonių reikia imtis, ką daryti, jei mokykloje nustatytas COVID-19 atvejis, kodėl svarbu pasiskiepyti, kaip atliekami tyrimai dėl COVID-19 ligos???

Į šiuos ir kitus mokyklų bendruomenėms – administracijoms, mokytojams, vaikams ir jų tėvams, visuomenės sveikatos specialistams, dirbantiems ugdymo įstaigose – kylančius klausimus atsakys specialistai Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) rengiamoje nuotolinėje konsultacijoje „Nauja COVID-19 realybė: kaip į mokyklas sugrįžti saugiai?“.

Nuotolinė konsultacija vyks kovo 22 d. (pirmadienį) 13.00 val. Į ją galima registruotis pagal nuorodą – https://forms.gle/nmyd8pTi9ptwVRzV8.

Siekdami, kad informacija apie renginį pasiektų kuo daugiau mokyklų bendruomenių narių, prašome pasidalinti minėta informacija su visais, kuriems ši informacija aktuali.

Registruotis į konsultaciją galima iki kovo 22 d. 11.00 val. Visi užsiregistravusieji pirmadienį į savo elektroninį paštą gaus nuorodą, kur galės stebėti tiesioginę transliaciją. Ją taip pat (be išankstinės registracijos) bus galima stebėti socialinio tinklo Facebook Nacionalinio visuomenės sveikatos centro profilyje (https://www.facebook.com/Nacionalinisvisuomenessveikatoscentras). 

Renginio programa

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras