Naujiena

Nuo COVID-19 ligos pasiskiepijo Ukmergės rajono savivaldybės meras
2021 m. balandžio 23 d.

Nuo COVID-19 ligos pasiskiepijo Ukmergės rajono savivaldybės meras

Sulaukęs savo eilės, nuo COVID-19 ligos pasiskiepijo Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas.

„Jaučiuosi gerai ir raginu dar nepasiskiepijusius, prioritetinėms grupėms priklausančius ukmergiškius, kuo greičiau apsispręsti. Supraskite pagaliau, kad už jūsų stovi kiti – labai norintys ir ilgai laukiantys to skiepo.

Galiu patikinti, kad šauniai dirba Vakcinavimo centro darbuotojai. Tačiau ten praleidus keliasdešimt minučių man jų nuoširdžiai pagailo. Nes pats savo akimis pamačiau, kaip nesulaukdami nurodytu laiku pasiskiepyti atvykstančių žmonių, jie patys bando su jais susisiekti, klausti, kas atsitiko.

Mielieji ukmergiškiai, būkite atsakingi, gerbkite sunkų medikų darbą. Jei jau persigalvojote ar negalite atvykti nurodytu laiku pasiskiepyti, būtinai apie tai praneškite patys. Kad nestovėtų tuščios Vakcinavimo centro skiepijimo kabinos, kad centre dirbantys darbuotojai savo darbą atliktu pilnu tempu, kad būtų paskiepyta kuo daugiau Ukmergėje gyvenančių žmonių. Tik taip mes įveiksime šį klastingą virusą“, - sakė R. Janickas.

Primename, kad jei nežinote, prie kurios Ukmergės sveikatos priežiūros įstaigos esate prirašytas ir kas jūsų šeimos gydytojas, jei jums dar niekas nepaskambino ir nesuteikė informacijos dėl skiepijimosi, jei nežinote, ar esate įtrauktas/a į skiepijamų asmenų sąrašus, norite pranešti apie negalėjimą atvykti skiepytis paskirtu laiku ar apie apsisprendimą išsibraukti iš sąrašų, pasitikslinti informaciją ir kt., skambinkite Ukmergės Vakcinavimo centro informacijos tel. nr. 8-665-45132 (tik darbo dienomis nuo 9 iki 16 val.).
Daiva Zimblienė
Informacinių technologijių ir viešųjų ryšių skyriaus vyriausioji specialistė