Naujiena

2021 m. gegužės 14 d.

Nuo gegužės 17 dienos - vieningas startas registracijai

Pranešame, kad nuo pirmadienio, gegužės 17 dienos, visoje šalyje startuos vieninga registracija vakcinacijai, bus kviečiami skiepytis 45+ amžiaus grupės gyventojai (kartu galės registruotis ir visi vyresnių amžiaus grupių gyventojai, taip pat gyventojai sergantys lėtinėmis ligomis). Šioje nacionalinėje sistemoje bus matomi visi registracijos „takeliai“, žmonės galės patogiai registruotis, pasirinkdami jiems patogiausią vakcinacijos vietą ir laiką.

Taigi, nuo gegužės 17 dienos:

  • Elektroninė registracija vakcinai nuo COVID-19 ligos į visus šalies vakcinacijos centrus bus vykdoma per vieningą platformą https://vakcina.myhybridlab.com ;
  • Registruotis vakcinai gyventojai galės elektroniniu būdu, spustelėję savivaldybių svetainėse ir www.koronastop.lt būsiančias nuorodas; 
  • Registruotis bus galima telefonu per Karštąją liniją 1808. Gyventojams paskambinus, bus atsakyta į klausimus apie vakcinavimo procesą, pagelbėta užsiregistruoti vakcinai, jei negalės patys užsiregistruoti elektroniniu būdu. Vis dėlto, kur kas greitesnis kelias užsiregistruoti pačiam asmeniui internetu. Be to, gyventojai galės ne tik patys užsiregistruoti, bet ir užregistruoti kitą asmenį. 
  • Pagrindinis informacinis kanalas koronastop.lt;

Paskirtą vakcinacijos vietą ir laiką (persigalvojus, susirgus, atsidūrus saviizoliacijoje ir pan.) atšaukti galima internetiniame kanale www.koronastop.lt, paskambinus į Karštąją liniją 1808 arba į Ukmergės Vakcinavimo centrą (tel. 8 665 45132, tik darbo dienomis nuo 9 iki 16 val.).

 

Ukmergės rajono savivaldybės administracija

Registracija vakcinai