Naujiena

Pabaiske pastatyta nauja gyventojų perspėjimo sirena
2020 m. lapkričio 25 d.

Pabaiske pastatyta nauja gyventojų perspėjimo sirena

Vakar į Ukmergę iš Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) atgabenta nauja perspėjimo sirena, kuri praneš gyventojams apie įvykusią ir pavojų keliančią nelaimę.

PAGD 40 naujų perspėjimo sirenų įsigijo įgyvendinant Valstybės investicijų programos lėšomis finansuojamą investicijų projektą „Perspėjimo sirenomis sistemos įrengimas Baltarusijos (Astravo) atominės elektrinės galimo poveikio zonoje“ bei projektą „Gyventojų perspėjimo apie pavojus sistemos tobulinimas ir plėtra“.

Moderni ir mobili, autonominį elektros energijos šaltinį turinti perspėjimo sirena pastatyta Pabaisko seniūnijoje, šalia Ukmergės rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos administracijos ir Pabaisko ugniagesių komandos pastato. Šia sirena bus net tik perspėjama garsiniu signalu, ja bus galima perduoti gyventojams ir reikiamą informaciją apie gresiančią nelaimę

Tai jau 16-oji Ukmergės rajono savivaldybės teritorijoje esanti perspėjimo sirena. Šie įrenginiai Ukmergės mieste yra Antakalnio, J.Basanavičiaus, Gruodžio 17-osios, Vilniaus, Kauno, Kareivinių, Klaipėdos gatvėse bei kaimo vietovėse: Siesikų, Veprių, Taujėnų, Vidiškių, Želvos, Žemaitkiemio, Lyduokių seniūnijose.

https://pagd.lrv.lt/lt/naujienos/i-ukmerge-isgabenta-pirmoji-perspejimo-sirena

Daiva Zimblienė

Informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistė

Valdo Rabazausko nuotraukos


Galerija